Już w Walentynki premiera nowego singla Miłoś – Naturavika – Dobra, trochę Dziwna Muzyka

14 lutego w Święto Zakochanych czeka na nas niezwykłe wydarzenie muzyczne, którym jest premiera singla Miłoś – Naturavika, Wiktor Kwarciaka. Premiera planowana jest na serwisie youtube.

Pod tym linkiem znajdziemy wydarzenie na facebook’u: https://www.facebook.com/events/2140392112937614/
 
Przeczytajmy, jak Wiktor Kwarciak sam pisze o premierze: Premiera Singla pt. „MIŁOŚ” to niemała odmiana w skromnej dotychczas twórczości. Nie namawiam, lecz zachęcam tych, którzy są otwarci na pieszczoty uszne, szczególnie słuchowe i słuszne. Utwór ma na celu wybudzić zaspane przez codzienną gonitwę emocje i uczucia za pomocą psychodelicznych dźwięków. Aby nie dać się zafiksować na punkcie jednodniowego święta zakochanych, polegającym w dużej mierze na komercjalizacji, a zagłębić się do podstaw miłości trochę z innej strony. Opowiadał będzie: „Nawet jeśli osobno, blisko siebie będziecie, bo przecież ciągle na tej samej planecie”. No i inne takie też… przemyślenia.
 

Oto trailer do singla, który ujrzymy 14 lutego:

https://www.facebook.com/naturavika/videos/629207660882723/

 
Naturavika – Dobra, trochę Dziwna Muzyka (wcześniej Full Natural).
Solowy projekt Wiktora Kwarciaka obejmujący jego dotychczasową twórczość muzyczno-artystyczną. Główną ideą jest robienie muzyki, której słuchanie maksymalnie pobudza wyobraźnię. Gatunkowo trudno ją określić, ponieważ zawiera w sobie SynthPop, Rock Psychodeliczny, czy nawet Trance, ale samozwańczo określana jest mianem gatunku FLOW. Muzyka i teksty, to szukanie takiego połączenia, które najmocniej wpływa na korzystne pobudzanie zmysłów. Często dziwne, enigmatyczne treści, aczkolwiek niosące ze sobą przesłanie, znajdują z drugiej strony część artystyczną, która dopełnia obowiązku stworzenia zachwytu na widzu. Jest to przede wszystkim ekspresja frontmana i sposób w jaki zacieśnia więzi muzyki z tekstem i wreszcie odbiorem końcowym.
  

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x