XIV Ogólnopolska Pielgrzymka Rzemiosła i Przedsiębiorczości – odbędzie się w sobotę 7 września

W sobotę, do sanktuarium kalwaryjskiego przybędzie XIV Ogólnopolska Pielgrzymka Rzemiosła i Przedsiębiorczości: o godz. 9:30 wezmą udział w nabożeństwie drogi krzyżowej na kalwaryjskich dróżkach, a o godz. 12:00 we Mszy św. sprawowanej w bazylice kalwaryjskiej.

W sobotę, do sanktuarium kalwaryjskiego przybędzie XIV Ogólnopolska Pielgrzymka Rzemiosła i Przedsiębiorczości: o godz. 9:30 wezmą udział w nabożeństwie drogi krzyżowej na kalwaryjskich dróżkach, a o godz. 12:00 we Mszy św. sprawowanej w bazylice kalwaryjskiej.

Tradycyjna już Ogólnopolska Pielgrzymka Rzemiosła i Przedsiębiorczości jest corocznym podziękowaniem za opiekę Matce Bożej i prośbą o wsparcie w trudzie codziennej pracy. Na pielgrzymkę zaprasza Kustosz Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego wspólnie ze Starszym Cechu Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej, Zarządem Spółdzielni Rzemieślniczej „Kalwarianka” oraz Prezesami Izb Rzemieślniczych: Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu, Beskidzkiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Izby Rzemieślniczej  w Tarnowie. Pielgrzymka odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x