Dzięki kalwaryjskim radnym kolejne maseczki trafiły do DPS w Zebrzydowicach

To była naprawdę dobra reakcja kalwaryjskich radnych miejskich: Marcina Zadory, Łukasza Dragana i radnego powiatowego Marka Cimra którzy zorganizowali maseczek dla DPS w Zebrzydowicach. Jak wiemy, te instytucje są szczególnie narażone na skutki ewentualnego zakażenia ich podopiecznych.

Panowie Radni włożyli sporo wysiłku, aby zorganizować maseczki (które były szyte u lokalnego przedsiębiorcy), płyny dezynfekujące oraz rękawiczki dla DPS w Zebrzydowicach. Jak powiedział nam radny Marcin Zadora: Od razu pomyśleliśmy o pomocy podopiecznym Konwentu Bonifratrów w Zebrzydowicach. Trochę trudności sprawiło nam zdobycie wszystkich materiałów, maseczki uszyliśmy u lokalnego przedsiębiorcy. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Jest to element szerszej akcji pomocy Domom Pomocy Społecznej i zachęcamy wszystkich aby się do niej włączyli na miarę swoich możliwości.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
piotr
piotr
24 kwietnia 2020 17:25

https://www.wadowice24.pl/nowe/polityka/13458-poczta-polska-nie-dostala-spisow-wyborcow-z-powiatu-wadowickiego-burmistrz-z-pis-nie-widze-podstaw.html
czy w poniedziałek większość prezydentów, burmistrzów miast i wójtów gmin straci posady ???
miasta i gminy w zarządzie komisarycznym, ale będzie ciekawie !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x