ZAUFAJ PROFESJONALISTOM Z DOŚWIADCZENIEM – PROJKT ZDROWIE WADOWICE!

Powoli rozpoczynamy sezon urlopowy. Wakacje to czas wyjazdów, lodów i grilla, tak więc okazji do obfitych posiłków mamy wiele. Jeżeli dołączymy do tego jeszcze alkohol, to problemy z wagą faktycznie mogą się pojawić.

Jak być na diecie, gdy ciągle jakieś pokusy?

Nie jest to proste, ale jeżeli wszystko dobrze zaplanujemy, to będziemy mogli cieszyć się szczupłą sylwetką i korzystać z atrakcji, jakie przynoszą letnie dni.

Żeby utrzymać prawidłową wagę ciała trzeba wykorzystać, także atuty letniego czasu – radzi dietetyk Anna Kasperkiewicz z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Wadowicach.

Duża dostępność świeżych warzyw daje nam możliwość skomponowania posiłków mniej kalorycznych, a równie sycących. Grillowanie nie zawsze musi wiązać się z jedzeniem tylko tłustych kiełbasek. Można przygotować wspaniałe i smaczne dania z grilla o niskiej kaloryczności.

Jeżeli brakuje pomysłów do przygotowania tego rodzaju potraw, zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki, gdzie będą mogli Państwo BEZPŁATNIE wykonać pomiary składu ciała i otrzymać ciekawe przepisy na letnie dania z grilla.

W trakcie dłuższego dnia, mamy także większe szanse na wprowadzenie aktywności fizycznej, dzięki której wykorzystamy nadmiarową energię dostarczoną w trakcie obfitych posiłków.

Ciepłe dni wzmagają nasze pragnienie, dlatego zadbajmy o dostarczenie odpowiedniej ilości płynów. Warto zwrócić uwagę na to, aby płyny te nie niosły ze sobą dużej dawki energii. Najlepiej spożywać czystą wodę lub wodę z cytryną, a unikać gazowanych słodzonych napoi– radzi dietetyk Anna Kasperkiewicz z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Wadowicach.

Sukcesy jakie odnieśli nasi klienci pokazują, że wszystko jest możliwe trzeba tylko chcieć i mieć dobre wsparcie. Pani Małgorzata jest tego najlepszym przykładem. Dzięki regularnym spotkaniom na wizytach oraz sumienności w wykonywaniu zaleceń żywieniowych, może obecnie cieszyć się wspaniałą sylwetką i świetnym samopoczuciem. Spotkania z dietetykiem pozwoliły Pani Małgorzacie uregulować swój sposób żywienia.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Wadowice, gdzie doświadczony dietetyk – Anna Kasperkiewicz pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 698 781 991.

Każdy ma szansę osiągnąć taką wspaniałą metamorfozę, jak Pani Małgorzata i inni Pacjenci Projekt Zdrowie (z przykładowymi sukcesami możesz zapoznać się tutaj https://www.facebook.com/media/set/?vanity=projektzdrowiewadowice&set=a.2575728572662945 )

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: wadowice @projektzdrowie.info
al. M. B. Fatimskiej 33
34-100 Wadowice
+48 698 781 991

https://wadowiceprojektzdrowie.info
fb:  https://www.facebook.com/projektzdrowiewadowice/

Dietetyk mgr inż. Anna Kasperkiewicz

About Author

Reklama