SDM nie przyjedzie do Wadowic

Stare Dobre Małżeństwo, najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce nie wystąpi jutro w Wadowicach.

Sprzedany do ostatniego miejsca koncert Starego Dobrego Małżeństwa w Wadowickim Centrum Kultury i zaplanowany na 18 lutego (piątek) nie odbędzie się.
Menadżerka SDM poinformował dzisiaj, że przyczyną kłopotów jest choroba w zespole. Występ SDM został przeniesiony na 25 marca na godz. 19:00, a bilety zachowują swoją ważność. Jeżeli jednak ktoś chce zwrócić swoją wejściówkę, może to zrobić poprzez platformę, na których została zakupiona. Bilety nabyte bezpośrednio w Wadowickim Centrum Kultury mogą być zwracane do 28 lutego. W tej sprawie należy się kontaktować z sekretariatem WCK.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x