Nocna wichura wyrwała drzewo przy kalwaryjskiej Bibliotece

Mocne wiatry w nocy na szczęście nie spowodowały dużych strat. Jak informują strażacy ochotnicy z OSP Kalwaria Zebrzydowska oraz OSP Przytkowice łącznie wpłynęło jedno zgłoszenie, w sprawie wyrwania z korzeniami drzewa przy bibliotece kalwaryjskiej.

Mocne wiatry w nocy na szczęście nie spowodowały dużych strat. Jak informują strażacy ochotnicy z OSP Kalwaria Zebrzydowska oraz OSP Przytkowice rano łącznie wpłynęło jedno zgłoszenie, w sprawie wyrwania z korzeniami drzewa przy bibliotece kalwaryjskiej. Coraz więcej zgłoszeń jednak napływa od mieszkańców w sprawie powalonych drzew.

Wichura spowodowała jednakże utrudnienia komunikacyjne na niektórych lokalnych drogach, na które spadły gałęzie. Zanotowano także kilka wyłączeń prądu, jak w Barwałdzie Średnim, gdzie nadal są z tym problemy. Przy kalwaryjskiej Bibliotece wichura wyrwała drzewo, które na szczęście oparło się o drugie i nie uszkodziło nic poza fragmentem kostki brukowej. Do jego usuwania przystąpiło JRG Wadowice wraz z ochotnikami w Kalwarii. Na czas akcji ul. Marii Konopnickiej została zablokowana.

Wpłynęły także zgłoszenia z ul. Sowińskiego, Jagiellońskiej, Stolarskiej.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x