Kalwaryjska akcja maseczka dla Seniora cieszyła się ogromnym zainteresowaniem

Burmistrz Augustyn Ormanty wraz z pracownikami Urzędu Miasta Kalwaria Zebrzydowska oraz strażakami z OSP rozdał dziś seniorom 1.600 maseczek w ramach akcji walki z epidemią koronawirusa.

Burmistrz Augustyn Ormanty wraz z pracownikami Urzędu Miasta Kalwaria Zebrzydowska oraz strażakami z OSP rozdał dziś seniorom 1.600 maseczek w ramach akcji walki z epidemią koronawirusa.

Akcja „Maseczka dla seniora” spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dobrym odbiorem mieszkańców.  W dniu dzisiejszym pod sklepami STOP i Biedronka przy ul. Krakowskiej, w godzinach zakupów dla Seniorów (10:00-12:00) rozdano 1.600 sztuk maseczek, 1.000 szt. wielokrotnego użytku i 600 szt. ochronnych. Maseczki seniorom przekazywał osobiście Burmistrz Miasta, a także pracownicy Urzędu Miasta Kalwaria Zebrzydowska. W pomoc zaangażowali się również druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalwarii Zebrzydowskiej, Brodów i Zebrzydowic.

Akcja „Maseczka dla seniora” jak zapowiada Burmistrz Augustyn Ormanty będzie kontynuowana i w kolejnych dniach maseczki trafią także do mieszkańców poszczególnych sołectw. O dystrybucji kolejnej partii maseczek będziemy informować na bieżąco, jak i będzie to czynić na swojej stronie Urząd Miasta.

Pamiętajmy, chrońmy siebie i innych #ZostańwDomu.

fot. UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
piotr
piotr
19 kwietnia 2020 18:22

polecam do przeczytania wszystkim lewakom, pseudo-ludowcom, platformersom :

https://www.facebook.com/andres.andradeus/posts/10218657306397738

nigdy nie uważałem Prezesa za drugiego Piłsudskiego, ale facet w swoim poście ujął sprawę jak należy, ze swej strony tylko dodam, że zapewne staną oni jako pierwsi po kasę z Tarczy, ale pluć będą dalej !

Sting
Sting
Reply to  piotr
22 kwietnia 2020 22:25

Przypominam Ci kolego że Wszystkie pieniądze które rozdaje Twój ulubieniec są nasze. I pisiorów i platformersów,możesz obrażać ludzi za poglądy ale powiem Ci jedno. Ten Twój drugi Piłsudski NIC NIKOMU NIE DAŁ Z WŁASNEJ KIESZENI, ANI GROSZA!!!! A rządząc w tak dobrej koniukturze którą mieli przez pięć lat, to skarbce NBP powinny pękać w szwach. Każdy kraj napełnia skarbce skupuję złoto, a Jaro rozdaje na prawo i lewo. No mistrz biznesu. Ludzie obudźcie się zanim rozkradną wszystko, nawet 100 ton złota których komuniści nie mieli odwagi ruszuć Jaro musiał ogarnąć. Więc nie pisz że lewacy pierwsi wyciągną rękę.

piotr
piotr
Reply to  Sting
23 kwietnia 2020 07:46

nic nie zrozumiałeś ! bredzisz coś o pieniądzach i złocie ! istota sprawy jest taka – sytuacja jest wyjątkowa, wiec nie plujcie na rząd, tylko działacie dla dobra ludzi, a nie rzucajcie kłód pod nogi, patrzcie na Niemców na Amerykanów, w sytuacji pandemii wszyscy mówią jednym głosem, pracują dla kraju, a u nas tylko wojenki !!! osobiście za działanie na szkodę narodu polskiego wszystkim łachudrom, odebrał bym obywatelstwo polskie, podstawił dwa pociągi, jeden na wschód, drugi na zachód i spierdalać. wtedy był by może spokój a ludzie mogli by spokojnie pracować, [ a pierwsze to pozbawił bym obywatelstwa i prawa… Czytaj więcej »

ekogroszek
Reply to  piotr
23 kwietnia 2020 13:48

należy dodać: w bydlęcych wagonach

piotr
piotr
Reply to  ekogroszek
24 kwietnia 2020 17:03

bardzo rzadko zgadzam się z ekogroszkiem z Bugaja, ale w tym wypadku jestem tego samego zdania, jednak jako państwo jesteśmy obecnie za słabi na taki „przewóz” [ nie technicznie ale ideologicznie ], a „bydlęce wagony” należą się im za wywózki na Sybir i do obozów zagłady organizowane dla Polaków przez ich obecnych mocodawców !

piotr
piotr
26 kwietnia 2020 07:30
6
0
Would love your thoughts, please comment.x