Życzenia od władz Powiatu Wadowickiego dla tegorocznych maturzystów

Drodzy Absolwenci,

Już wkrótce przystąpicie do egzaminów maturalnych. Z tej okazji pragniemy życzyć Wam przede wszystkim spokoju ducha, opanowania stresu, dużo wiary we własne siły, trafionych tematów i pytań, na które będziecie znali odpowiedzi. I już dziś bardzo Wam gratulujemy zdobytej wiedzy. Niezależnie od wyniku matury  trud włożony w edukację na pewno się opłaci.

Wiemy, że mieliście trudniej niż Wasi starsi koledzy. Musieliście zmierzyć się z pandemią i zdalną edukacją, a także niepokojami wywołanymi wojną w Ukrainie. Wierzymy, że pomimo tych trudności pracowaliście sumiennie i z egzaminem doskonale sobie poradzicie. Jesteśmy przekonani, że także w tym roku wyniki matur młodzieży z powiatu wadowickiego będą jednymi z najwyższych w kraju. Każdego roku, składając życzenia naszym maturzystom podkreślamy, że matura choć bardzo ważna, nie przesądza o życiowym sukcesie czy też porażce. Na egzamin idźcie zmotywowani, ale pamiętajcie, że jego wyniki nie są najważniejsze.

A na dalszą drogę życzymy Wam przede wszystkim osiągnięcia wyznaczonych celów i dużo wiary we własne możliwości. Spełniajcie swoje marzenia nawet, gdy wymagają od Was dużo pracy i cierpliwości. We współczesnym świecie liczy się przede wszystkim pomysł na siebie i wytrwałość, a tego z pewnością Wam nie brakuje. Nie poddawajcie się i nie zbaczajcie z wybranej ścieżki, jeśli jesteście przekonani, że jest ona tą właściwą.

Korzystając z okazji, pragniemy podziękować wszystkim pedagogom za trud włożony w pracę z młodzieżą. To dzięki Państwa poświęceniu i pracowitości młodzi ludzie zdobyli potrzebną wiedzę i umiejętności, które pozwolą im nie tylko dobrze zdać egzaminy, ale również poradzić sobie na dalszej ścieżce kształcenia.

Na zakończenie chcielibyśmy zwrócić się do Rodziców tegorocznych maturzystów. Z pewnością denerwują się Państwo i przeżywają egzaminy nie mniej niż Wasze dzieci. Dziękujemy, że wspierali je Państwo w trudnych chwilach. Życzymy Państwu spokoju i optymizmu. Wierzymy, że już niedługo będziecie mogli świętować razem z młodzieżą.

 

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta Beata Smolec

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
janek
janek
2 maja 2022 18:06

admin zablokował komentarze pod artykułem o 3 Maja, tłumaczeni nie do konca zgodne z prawdą bo : statut osiedla nr 1 mówi : § 6.   1. Do kompetencji Zebrania należy wszystko co nie jest zastrzeżone Statutem Gminy i ustawami, a w szczególności:          * a) ustalanie form i zasad zarządu mieniem komunalnym przekazanym osiedlu,          * b) ocenianie stopnia zaspokojenia potrzeb mieszkańców w zakresie usług socjalnych, bytowych i kulturalnych,          * c) podejmowanie czynów społecznych przez mieszkańców osiedla,          * d) ustalanie zadań dla Zarządu Osiedla          * e) zawieranie porozumień z innymi sołectwami i osiedlami dla realizacji zadań wspólnych,          * f) opiniowanie projektów planów… Czytaj więcej »

Wasyl
Wasyl
Reply to  janek
7 maja 2022 21:54

Pomijając sedno sprawy czyli zasadność takiej a nie innej przebudowy ulicy 3 Maja. Przeczytaj uważnie to co napisałeś i odpowiedz sobie sam na postawione na końcu pytanie.
Pomogę trochę:
-Czyj jest statut?
-Dlaczego ewentualny brak w urzędzie „opinii Zebrania mieszkańców osiedla w sprawie 3 Maja ?” niby narusza ten statut?
-Właściwie to kto/co go narusza?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x