Uwaga! Publiczna dyskusja o planie zagospodarowania przestrzennego jutro!

Publiczna dyskusja o planie zagospodarowania przestrzennego odbędzie się jutro czyli 14 czerwca 2019 r. w godz. 13:30-14:30.

Publiczna dyskusja o planie zagospodarowania przestrzennego odbędzie się jutro czyli 14 czerwca 2019 r. w godz. 13:30-14:30. Dyskusja odbędzie się w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Przepraszamy, za tak późną informację, ale została ona opublikowana na stronie Urzędu Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej w niespełna 24 godziny przed planowaną dyskusją. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy o tej niesprzyjającej porze mogą dotrzeć, do uczestnictwa w niej. 

Należy ubolewać, że takie spotkania nie są prowadzone w godzinach popołudniowych, np. w poniedziałek, kiedy Urząd jest czynny do godz. 17:00. Dodatkowo informacje o takich spotkaniach powinny być obwieszczane osobno, a nie jako ciąg informacji w wiadomości BIP-owskiej, czy na obwieszczeniach. Szkoda także, że obwieszczenia nie zostały wywieszone w miejscach publicznych, najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców (również poza miejscami planowanych zmian w sołectwach, których to dotyczy), jak np. okolice placu targowego w Kalwarii Zebrzydowskiej, który jest nieopodal Urzędu Miasta.

Ciekawe, kto tak „umiejętnie” koordynuje przepływ informacji pomiędzy Urzędem Miasta, a mieszkańcami gminy i czy jest to świadome działanie, aby spotkania posiadały bardzo niską frekwencję? Ciekawe, czy ktoś po „męsku” odpowie, że jest za to odpowiedzialny?

Patrząc się na ostatnie ciągłe poprawki w planach, zdumiewa fakt braku klarownej informacji, która dotarła by do zainteresowanych. Pozwoliłoby to na znaczną redukcje kosztów związanych z opracowywaniem kolejnych zmian planów.

–>> Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Przytkowice na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska – etap „A” oraz projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Zarzyce Małe na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska wraz z prognozami oddziaływania na środowisko <<– do 30 czerwca
–>> Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego wsi: Barwałd Górny, Barwałd Średni, Brody, Leńcze, Podolany, Przytkowice – etap „A”, Stanisław Dolny, Zarzyce Małe, Zarzyce Wielkie, Zebrzydowice na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska wraz z aneksami do prognoz oddziaływania na środowisko <<– do 30 czerwca

Przypominamy także o przystąpieniu o sporządzania zmiany Studium Uwarunkowań…:

–>> Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta i Gminy Kalwaria Zebrzydowska <<–  do 12 lipca
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x