Utrudnienia drogowe w związku z wyścigiem kolarskim „77. TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR”

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach informuje, że 7 i 9 sierpnia 2020 roku na terenie powiatu wadowickiego rozgrywany będzie III i V etap wyścigu kolarskiego pod nazwą „77. TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR”.

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach informuje, że 7 i 9 sierpnia 2020 roku na terenie powiatu wadowickiego rozgrywany będzie III i V etap wyścigu kolarskiego pod nazwą „77. TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR”.

III ETAP – 7 sierpnia 2020 roku godz. 11:15 wyścigu ma długość 40,6 km i biegnie na odcinku Wadowice – Bielsko Biała – przejazd przez powiat wadowicki trasą Wadowice –Wieprz – Andrychów – Kocierz.

V ETAP – 9 sierpnia 2020 roku godz. 14.10 wyścig na długości 188 km i biegnie Zakopane – Kraków (przejazd przez powiat wadowicki na odcinku Skawinki – Lanckorona – Leśnica – Zakrzów – Bugaj – Kalwaria Zebrzydowska – Zebrzydowice – Przytkowice.

W związku z powyższym 7 sierpnia w godz. 11:00 do 13:00 oraz 9 sierpnia w godz. 15.00 do 16.30 przewidywane będą utrudnienia, na trasie przejazdu wyścigu kolarskiego drogi zostaną zablokowane.

Należy bezwzględnie stosować się do poleceń wydawanych przez policjantów i inne osoby uczestniczące w zabezpieczeniu wyścigu kolarskiego. Prosimy zwracać uwagę na oznakowanie dróg.

Zamieszczamy planowane czasy przejazdu peletonu przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska.

Druhowie ochotnicy z Przytkowic zaprezentowali dokładną trasę przejazdu wyścigu przez naszą gminę.

Na teren Gminy Kalwaria Zebrzydowska wyścig wjedzie od Zakrzowa w stronę Bugaja , kolarze przejadą obok Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego Klasztor oo. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej , następnie przejeżdżając przez rynek(centrum)Kalwarii Zebrzydowskiej wyścig wjedzie do Zebrzydowic drogą wojewódzką 953 w kierunku Przytkowic , przejeżdżając przez centrum naszej miejscowości wyścig będzie się kierował w kierunku Paszkówki drogą powiatową nr. 1787K , po minięciu górnego boiska sportowego, wyścig skręci na drogę gminną przysiółek Przytkowice Kąt , następnie Paszkówka ul. Leśna.

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x