Powraca kino plenerowe w Kalwarii – najbliższy seans już 7 sierpnia

Jak co roku zapraszamy na letnie kino plenerowe przy sali widowiskowej Centrum Kultury Sportu i Turystyki. Tym razem odbędą się dwa pokazy, 10 lipca i 7 sierpnia. CKSiT zadba o zachowanie bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi ws. COVID-19.  Centrum Kultury na oba pokazy przygotowało bezpłatne wejściówki, do odebrania w Starym Kinie.

Jak co roku zapraszamy na letnie kino plenerowe przy sali widowiskowej Centrum Kultury Sportu i Turystyki. Najbliższy seans odbędzie się 7 sierpnia. CKSiT zadba o zachowanie bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi ws. COVID-19.

 
Jutro będziemy szczęśliwi

Drugi seans Letniego Kina Plenerowego w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się 7 sierpnia (piątek), godz. 21:00.
Zaprezentujemy komedio-dramat „Jutro będziemy szczęśliwi” (2016) w reżyserii Hugo Gélina. W rolach głównych: Omar Sy, Gloria Colston, Antoine Bertrand.

Opis filmu:

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…
https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Jutro+b%C4%99dziemy+szcz%C4%99%C5%9Bliwi+Zwiastun+nr+1+polski-41462
Darmowe wejściówki do obioru w Starym Kinie. Ilość miejsc ograniczona! Miejsca siedzące, izolowane (zgodnie z wytycznymi ws. COVID-19).

Termin: 7 sierpnia br., piątek
Godzina: 21:30
Miejsce: plac przylegający do Sali widowiskowej CKSiT, ul. Broniewskiego 3
Organizator: Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zeb.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x