fot. pomagam.pl

Trwa licytacja dla Adasia z Roczyn! Dzieciak liczy na wsparcie ludzi dobrej woli!

Siedmioletni Adaś Kudłacik z Roczyn od urodzenia walczy z wieloma przeciwnościami losu. Zarówno on jak i rodzice nie poddają się, zaś wielu ludzi dobrej woli nie zostawia ich w potrzebie. Każdy może pomóc małemu wojownikowi.

 

Adaś Kudłacik ma 7 lat i pochodzi z Roczyn. Niedługo po urodzeniu zdiagnozowano u niego Zespół Downa. Od tego czasu chłopiec znajduje się pod stałą kontrolą wielu specjalistów.  Choroba w znaczącym stopniu zaburza rozwój i funkcjonowanie chłopczyka, dlatego intensywna rehabilitacja jest nieodzownym elementem jego życia.

Codzienność Adasia to ciężka praca z fizjoterapeutami, pedagogiem, neurologopedą, logopedą oraz osteopatą. W wyniku częstych infekcji dróg oddechowych oraz w związku z chorobami współistniejącymi, takimi jak niedosłuch, nietrzymanie moczu i choroba trzewna, Adaś ogromną część życia musi spędzać także w gabinetach lekarskich. Czuwają nad nim: laryngolog, audiolog, pulmonolog, immunolog, urolog, gastrolog i nefrolog. Wszystkie wizyty, badania i ćwiczenia pochłaniają ogromną ilość energii, czasu oraz pieniędzy.

Rodzice chłopca robią wszystko, co w ich mocy, aby ich syn otrzymał odpowiednie wsparcie i mógł zdobywać kolejne umiejętności. Marzą o tym, aby Adaś nauczył się porozumiewania z otoczeniem za pomocą komunikacji alternatywnej. Aby było to możliwe, konieczne jest zwiększenie ilości zajęć rehabilitacyjnych, a to z kolei generuje kolejne koszty.

Stąd ruszyła zbiórka, a dzięki zebranym funduszom dzielny chłopak będzie mógł kontynuować oraz zintensyfikować tak ważną dla niego rehabilitację.

Chłopczyka jak i rodziców wspiera też lokalna społeczność.

Bardzo prosimy o nawet najmniejsze wpłaty! Każda złotówka to realna pomoc! Zbieramy na opłacenie rocznych kosztów rehabilitacji.

Ludzie dobrej woli wspierają Adasia z Roczyn. Warto się przyłączyć. Trener w Akademii Burza Roczyny Krzysztof Kukuła prowadzi licytacje, z których dochód w całości zostanie przeznaczony dla siedmiolatka.

Więcej o licytacjach TUTAJ
Link do zbiórki TUTAJ.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x