„Talent 2023” czeka na Ciebie!

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na Festiwal Artystyczny „Talenty 2023” . Talenty gratka dla miłośników wielu dziedzin artystycznych. Wśród dzieci, młodzieży a także dorosłych poszukujemy niezwykłych osobowości, utalentowanych tancerzy, malarzy, pisarzy, wokalistów, muzyków, aktorów czy recytatorów. Nagroda „Talent”, ale także możliwość wygrania udziału w profesjonalnych warsztatach czeka na najlepszych!

Wystarczy wybrać swój repertuar, opracować go i wysłać swoje zgłoszenie. Formularz dostępny do 28 lutego dla uczestników I etapu z Gminy Wadowice i Andrychów.

Udział w Festiwalu ma charakter dwustopniowy, zgłoszenia do I etapu przeprowadzają miejskie i gminne ośrodki kultury. Wadowicki Centrum Kultury prowadzi eliminacje na I etapie dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Wadowice oraz Gminy Andrychów, dla uczniów ze szkół średnich oraz osób dorosłych z całego powiatu. Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego poprzez formularz Google, zamieszczony na stronie wck.wadoiwce.pl.

Przed nami wiele godzin prezentacji artystycznych, emocji, wrażeń, pracy i przygotowań. Wszystko w wielkim celu, aby wśród dzieci, młodzieży i dorosłych wyłonić artystyczne perełki gminy, a dalej powiatu wadowickiego.

Od tego roku wprowadzamy kilka zmian! Pierwszą z nich jest obowiązkowa akredytacja na etapie powiatowym, w wysokości 15 zł od uczestnika. Kolejne to nagroda publiczności, która przyznawana będzie poprzez głosowanie/lajkowanie na wybraną prezentację w danej kategorii, zamieszczoną na profilu Facebook Wadowickiego Centrum Kultury. Kolejną nagrodą, którą będzie można zdobyć, oprócz oczywiście najważniejszego Talentu 2023, jest Grand Prix w kategoriach niescenicznych i osobno w kategoriach scenicznych – będzie to voucher na warsztaty.

Laureatów I etapu zapraszamy dalej do etapu powiatowego, na zgłoszenia czekamy do 13 marca 2023 – również przez formularz Google.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x