Schudnij skutecznie przed ślubem. Tylko z nami Ci się uda!

Kiedy przychodzi dzień, w którym masz powiedzieć „Tak” swojemu Ukochanemu, zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Zasługujesz na to, żeby czuć się najpiękniejszą kobietą świata. Wiele kobiet chce wyglądać na swoim ślubie jak księżniczka. A my chcemy dać Ci więcej, tylko z naszą pomocą staniesz się królową.

 

Bezpłatna konsultacja

W ramach bezpłatnej konsultacji nasz dietetyk określi Twój współczynnik BMI, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie. W trakcie rozmowy opowiesz nam o swoich oczekiwaniach i obecnych nawykach żywieniowych, a my przedstawimy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić.

Ustalenie indywidualnego planu dietetycznego

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie kuracji z Naturhouse w Wadowicach, Twój dietetyk Naturhouse – Natalia Grabińska ustali dla Ciebie odpowiednio zbilansowany i pełnowartościowy plan żywieniowy. Co więcej, dobierze także naturalne suplementy diety, które pozwolą Ci szybko i bezpiecznie osiągnąć satysfakcjonujący efekt.

Cotygodniowe wizyty

Dzięki cotygodniowym wizytom kontrolnym, możesz na bieżąco śledzić swoje postępy w kuracji. W trakcie każdego spotkania Twój dietetyk udzieli Ci odpowiedzi na pytania dotyczące diety i podpowie Ci, co jeszcze możesz zrobić, abyś w dniu ślubu czuła się wspaniale pod każdym względem.

Wymarzony wygląd

Z Naturhouse w Wadowicach osiągniesz swój wymarzony wygląd, którym zachwycisz zarówno Pana Młodego, jak i wszystkich gości. Z nami nie musisz wybierać: piękny wygląd czy dobre samopoczucie. Nasze diety to nie tylko sposób na odchudzanie, ale również prosta droga do wzmocnienia swojego organizmu.

Przyjdźcie do nas razem!

Być może Twój Narzeczony lub Druhna również zechcą zmienić coś przed tym wyjątkowym dniem. Zaproponuj im wspólną wizytę w Naturhouse. Razem możecie osiągnąć więcej. Wzajemna motywacja i wspólne dążenie do celu zbliży Was do siebie jeszcze bardziej. Zadbaj o tego, którego kochasz i przekonaj go do podjęcia diety z Naturhouse w Wadowicach. Z nami staniecie na ślubnym kobiercu piękni jak para królewska.

Dlatego, jeśli chcecie Państwo zadbać o swoją figurę przed ślubem, warto zdecydować się na kurację odchudzającą pod okiem specjalisty. Jak to zrobić? Wystarczy zapisać się na wizytę w Naturhouse Wadowice, gdzie profesjonalny dietetyk Natalia Grabińska pomoże zadbać o piękny wygląd w tym najważniejszym dniu, zarówno Pannie Młodej, jak i Panu Młodemu.

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od dawnej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 – 19:00

Wtorek: 12:00 – 21:00

Środa: 7:00 – 16:00

Czwartek: 12:00 – 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00 (co drugi tydzień)

 

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:

Naturhouse Wadowice – https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x