Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II zaprasza na kolejne warsztaty podróżnicze z cyklu „Poznajemy świat z Janem Pawłem II”. Już 2 sierpnia w sali teatralnej Muzeum (plac Jana Pawła II 1) będziemy odkrywać wspaniały kraj położony na 17 000 wysp.
W ubiegłym tygodniu, w czasie zajęć, dzieci dowiedziały się gdzie żyją i jak wyglądają Indianie. Poznały ich kulturę i zwyczaje, podobnie jak Papież podczas swojej pielgrzymki do Gwatemali i Meksyku w 2002 roku. Podróżnik Marcin opowiedział czym jest yerba mate i ruana, dzieci mogły zagrać na prawdziwych marakasach i guiro, a także posłuchać brzmienia suchego deszczu.
Tym razem, „odwiedzimy” Smoczą Indonezję – dowiemy się czym jest batik i zagramy na prawdziwych instrumentach z Sumatry. Czeka na nas mnóstwo atrakcji i ciekawostek.
>Najbliższe zajęcia odbędą się 2 sierpnia (czwartek): o godzinie 10.00 zapraszamy maluchy (3-5 lat), o godzinie 11.15 starszaki (+6 lat). Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu: 33 823 35 55 lub zakup biletu bezpośrednio w Kasie Muzeum.
„Poznajemy świat z Janem Pawłem II” to wakacyjny cykl ciekawych i multisensorycznych spotkań dla dzieci, podczas których uczestnicy poznają wszystkimi zmysłami, kultury i kraje, które odwiedził Ojciec Święty w czasie swoich podróży apostolskich.
About Author
You may also like
-
Zaproszenie na Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Kalwarii Zebrzydowskiej
-
Gmina Kalwaria Zebrzydowska z dotacją na doposażenie Świetlicy w Barwałdzie Górnym
-
Rozpocznij majówkę z Kalwarianką
-
Przychodnia Zdrowia w Kalwarii wniesie skargę od decyzji NFZ do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego
-
To już pewne – od 1 maja świąteczna i nocna opieka zdrowia dla gmin Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Stryszów i Brzeźnica będzie w Brzeźnicy
-
GIS ostrzega przed szklanym kubkiem importowanym przez firmę z gminy Kalwaria Zebrzydowska
-
Pełna konserwacja dachu z gwarancją od profesjonalistów firmy Dachmal
-
Dwór w Stryszowie zaprasza na warsztaty z projektowania ubrań z papieru
-
Organizacje z Gminy Kalwaria Zebrzydowska ponownie udowodniły swoją skuteczność