Poznajemy świat z Janem Pawłem II - Indianie - fot. Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Poznajemy świat z Janem Pawłem II

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II zaprasza na kolejne warsztaty podróżnicze z cyklu „Poznajemy świat z Janem Pawłem II”. Już 2 sierpnia w sali teatralnej Muzeum (plac Jana Pawła II 1) będziemy odkrywać wspaniały kraj położony na 17 000 wysp.

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II zaprasza na kolejne warsztaty podróżnicze z cyklu „Poznajemy świat z Janem Pawłem II”. Już 2 sierpnia w sali teatralnej Muzeum (plac Jana Pawła II 1) będziemy odkrywać wspaniały kraj położony na 17 000 wysp.

W ubiegłym tygodniu, w czasie zajęć, dzieci dowiedziały się gdzie żyją i jak wyglądają Indianie. Poznały ich kulturę i zwyczaje, podobnie jak Papież podczas swojej pielgrzymki do Gwatemali i Meksyku w 2002 roku. Podróżnik Marcin opowiedział czym jest yerba mate i ruana, dzieci mogły zagrać na prawdziwych marakasach i guiro, a także posłuchać brzmienia suchego deszczu.

Tym razem, „odwiedzimy” Smoczą Indonezję – dowiemy się czym jest batik i zagramy na prawdziwych instrumentach z Sumatry. Czeka na nas mnóstwo atrakcji i ciekawostek.

>Najbliższe zajęcia odbędą się 2 sierpnia (czwartek): o godzinie 10.00 zapraszamy maluchy (3-5 lat), o godzinie 11.15 starszaki (+6 lat). Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu: 33 823 35 55 lub zakup biletu bezpośrednio w Kasie Muzeum.

„Poznajemy świat z Janem Pawłem II” to wakacyjny cykl ciekawych i multisensorycznych spotkań dla dzieci, podczas których uczestnicy poznają wszystkimi zmysłami, kultury i kraje, które odwiedził Ojciec Święty w czasie swoich podróży apostolskich.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x