Nocna wichura złamała 2 słupy oświetleniowe jak zapałki i wyrwała drzewo z korzeniami w Kalwarii

Nagłe uderzenie wiatru spowodowało znaczne szkody dzisiejszej nocy (z 17 na 18 września). W Kalwarii Zebrzydowskiej przed północą wiatr złamał jak zapałki dwa słupy oświetleniowe oraz wyrwał drzewo z korzeniami na parkingu obok „Sahary” naprzeciwko Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej.

Nagłe uderzenie wiatru spowodowało znaczne szkody dzisiejszej nocy (z 17 na 18 września). W Kalwarii Zebrzydowskiej przed północą wiatr złamał jak zapałki dwa żelbetonowe słupy oświetleniowe oraz wyrwał drzewo z korzeniami na parkingu obok „Sahary” naprzeciwko Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej.

Informacja o złamanym słupie pojawiła się przed 22:00. Strażacy z OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej natychmiastowo zabezpieczyli teren Al. Jana Pawła II, gdyż wywrócony słup był nadal pod napięciem. Na szczęście nic się nie stało. Parking przed Saharą na chwilę obecną jest zamknięty. Strażacy usunęli powalone drzewo z wjazdu na parking. W wyniku powalenia się drzewa, zostało częściowo uszkodzone ogrodzenie na placu zabaw, gdzie trzeba będzie wymienić dwa przęsła ogrodzenia. Nie wiadomo na chwilę obecną co z oświetleniem boiska.

aktualizacja 10:19
Jak poinformował Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 1 Tadeusz Stela, firma Pol-Kom-Tech uporządkowała powalone drzewo. Plac zabaw jest już dostępny.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x