Międzynarodowy Turniej Szermierczy RYBNIK CUP z dobrymi wynikami szpadzistów z GrassHooper

Weekend upłynął szpadzistom pod znakiem Międzynarodowego Turnieju Szermierczego RYBNIK CUP.

Na planszach w sobotę rywalizowali panowie. SKS Grass-Hooper reprezentowali Antoni Korzeniowski, który zajął 42 miejsce. Do ścisłej 8 turnieju dotarł bezbłędnie walczący Paweł Włodarczyk. Został zatrzymany dopiero w walce ćwierćfinałowej, przez Krzysztofa Sadowego z Ks Warszawianka, ostatecznie Pawełek zajął miejsce 8.

Dziewczynki rywalizowały w dwóch kategoriach w kategorii zuchy Marysia Błaszko zajęła 29 miejsce. W kategorii dzieci Wiktoria Paciorek, pięknie wykluczyła cztery zawodniczki, wygrywając z nimi gładko, po grupach zajmował 23 miejsce. W rundzie pucharowej trafiła na trudna przeciwniczkę Marie Kiiaiewą z WKS Kolejarz Wrocław. Wiktoria uplasowała się na 34 miejscu.

Każdy start w zawodach to szansa zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia. Ważne, aby wyciągać wnioski i szlifować swój warsztat szermierczy.