mgFoto dla Ratowników Medycznych w Myślenicach

Jako Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej – mgFoto postanowiliśmy aktywnie włączyć się do ogólnopolskich działań związanych z walką z epidemią koronawirusa COVID-19.

Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej – mgFoto postanowilło aktywnie włączyć się do ogólnopolskich działań związanych z walką z epidemią koronawirusa COVID-19.

Zdecydowaliśmy wystawić na licytację fotografie 19 członków mgFoto, a celem naszej inicjatywy jest wsparcie ratowników medycznych z Pogotowia Ratunkowego w Myślenicach –  i zapraszają do obejrzenia swoich prac.

Całość zebranych w ten sposób środków będzie przeznaczony na zakup niezbędnych materiałów medycznych oraz ochrony osobistej dla ratowników i personelu szpitala w Myślenicach.

Fotografie są wydrukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 30x40cm, w białym passe-partout, oprawione w aluminiową ramę 40x50cm. Do fotografii będzie dołączony certyfikat potwierdzający udział w aukcji i wsparcie tego szczytnego celu. Wysyłkę wylicytowanego zdjęcia pokrywa nabywca.

Trudny czas przed nami. Państwa udział w aukcji będzie dla nas wszystkich niezwykle budujący. Ratujmy i pomagajmy w takim zakresie, jak potrafimy. „Razem możemy więcej”. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wezmą udział w naszej akcji. Z wyrazami szacunku Członkowie oraz Zarząd Stowarzyszenia mgFoto.


PEŁNA LISTA FOTOGRAFII wystawionych na licytacje [kliknij].

Poniżej prezentujemy dla Państwa wszystkie wystawione na licytację Fotografie wraz z imieniem i nazwiskiem oraz linkiem do licytacji każdej z nich (w serwisie allegro). Zapraszamy do wsparcia naszej inicjatywy i aktywnego włączenia się w pomoc tym, którzy w tak trudnym okresie epidemii koronawirusa narażają swoje życie i zdrowie, aby ratować innych.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x