Gmina Kalwaria Zebrzydowska otrzymała 80.000 zł na zakup komputerów i dostępu do internetu

Jak informuje na facebooku Radny Marcin Zadora: 80.000 złotych z Ministerstwa Cyfryzacji trafi do naszej gminny na zakup komputerów i dostępu do internetu. Dzięki wsparciu skorzystają nauczyciele i uczniowie.

Radny 27 marca br. wystosował pismo w sprawie przystąpienia przez Gminę do rządowego programu wspierającego zakup laptopów dla uczniów i nauczycieli do zdalnego nauczania. Jak się dowiedzieliśmy, kwota w wysokości 80.000 zł została przyznana Gminie Kalwaria Zebrzydowska.

Cieszę się że moja inicjatywa przyniosła efekty. 80.000 złotych z Ministerstwa Cyfryzacji. Trafi do naszej gminny na zakup komputerów i dostępu do internetu. Dzięki wsparciu skorzystają nauczyciele i uczniowie.Udało się dzięki dotacji zakupimy sprzęt do zdalnego nauczania na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do pisania wniosku – pisze Marcin Zadora

W ramach dotacji zostaną zakupione: 41 komputery i 32 pakiety dostępu do internetu. Zakupiony sprzęt trafi do wszystkich szkół z terenu gminy. Szybka reakcja, szybkie pieniądze! Oby tak dalej.

 

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x