Masz dość przepłacania za ubezpieczenia? Multiagencja Premium Ubezpieczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje nie wyobrażalnie niskie składki!

Masz dość przepłacania za ubezpieczenia? Multiagencja Premium Ubezpieczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje nie wyobrażalnie niskie składki! Z nami już nigdy nie przepłacisz! Przyjdź do nas, porównaj składki i wybierz najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Masz dość przepłacania za ubezpieczenia? Multiagencja Premium Ubezpieczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje nie wyobrażalnie niskie składki! Z nami już nigdy nie przepłacisz! Przyjdź do nas, porównaj składki i wybierz najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Spośród wiodących Towarzystw oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, ASSISTANCE) oraz majątkowych (domy, mieszkania, firmy). Ponadto możesz u nasz ubezpieczyć się na życie, podróż, zdrowie. W swojej ofercie posiadamy jedyne w swoim rodzaju ubezpieczenie jakim jest D.A.S. Polisa D.A.S. to ubezpieczenie, które ochroni Cię w razie nieprzewidzianego zdarzenia, pokrywając koszty prawne, dając dostęp do doświadczonego prawnika oraz nielimitowanych, telefonicznych porad prawnych.

Ubezpieczając się w Naszym Biurze mają Państwo pewność, że udzielimy profesjonalnej porady i dopełnimy wszelkich formalności, by mogli Państwo czuć się bezpiecznie w każdym miejscu o każdej porze. Multiagencja Premium Ubezpieczenia to nie tylko ubezpieczenia, wychodząc państwu naprzeciw państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszej oferty tłumaczenia różnych dokumentów.

Wraz z rozwojem działalności już dziś możesz w Premium Ubezpieczenia przetłumaczyć różnego rodzaju dokumenty w wszystkich językach świata. Realizujemy zlecenia z/na język angielski, niemiecki, rosyjski, czeski, japoński, szwajcarski, włoski, szwedzki, belgijski, łotewski, duński, grecki i wiele innych języków. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe, pism sądowych i notarialnych, aktów urodzenia, tłumaczenia techniczne, dokumentów rejestracyjnych samochodów itp. Nasza kadra to wysokiej klasy tłumacze przysięgli, profesjonaliści w swej dziedzinie. Zlecenia realizujemy terminowo – jest to nasz priorytet. Oferujemy atrakcyjne pakiety zarówno dla nowych klientów, jak i dla tych, którzy już korzystają z naszych usług.

Wybór jest prosty – jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego tłumacza w Kalwarii Zebrzydowskiej lub w okolicy – zapraszamy do kontaktu z Premium Centrum Tłumaczeń ! Nasze biuro znajduje się w Kalwarii Zebrzydowskiej, Rynek 13, obok Banku PKO Bank Polski S.A. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego biura ubezpieczeń oraz tłumaczeń.

Czekamy na państwa od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.

Serdecznie zapraszamy!

About Author

Reklama