Letnie Anioły w Lanckoronie – 8 czerwca

Serdecznie zapraszamy w sobotę 8 czerwca do Lanckorony na spotkanie z „Letnimi Aniołami”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.n. questy, warsztaty, tańce i zabawy oraz wystawy.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 8 czerwca do Lanckorony na spotkanie z „Letnimi Aniołami”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.n. questy, warsztaty, tańce i zabawy oraz wystawy. Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie fotograficznym, którego regulamin zamieszczamy poniżej.

Regulamin KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„ANIELSKA LANCKORONA”

Organizator
Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Ekologiczno – Kulturalne „Na Bursztynowym Szlaku” z siedzibą w Lanckoronie , 34-143 Lanckorona 114.

Konkurs realizowany jest w ramach zadania „Aniołowo- wirtualne muzeum związane z historią regionu, ludzi i miejsc oraz konkursy i wystawy tematyczne” ze środków EFRROW otrzymanych za pośrednictwem LGD „Gościniec 4 Żywiołów” w ramach projektu grantowego pt.: „Organizacja wydarzeń oraz działań promocyjnych związanych z zasobami i walorami przyrodniczo-kulturowymi na terenie LGD” realizowanego w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność” objętego PROW 2014-2020.

Uczestnicy, przedmiot konkursu: Konkurs jest skierowany do ogółu społeczeństwa w tym artystów i fotografików z terenu całej Polski. W konkursie mogą wziąć udział osoby dorosłe od 18 roku życia. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu od 2 do 4 zdjęć zrobionych podczas Zimowych festiwali „Anioł w Miasteczku” organizowanych na przestrzeni lat od 2004 do 2018 .

Warunki uczestnictwa- warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dostarczenie osobiście bądź listownie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (załącznik nr 1) oraz fotografii: wydrukowanych i na nośniku CD/DVD na adres korespondencyjny- Stowarzyszenie „Na Bursztynowym szlaku”, 34-145 Zakrzów 175. z dopiskiem – konkurs fotograficzny – Anielska Lanckorona

Każde zgłoszone prace powinny zostać dostarczone w kopercie i opisane: imieniem i numerem pesel. Wypełnienie formularza i dostarczenie zdjęć jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do prezentowanego zdjęcia oraz o akceptacji regulaminu konkursu ( załącznik nr 2). Dostarczone na konkurs materiały nie podlegają zwrotowi. Z chwilą dostarczenia prac nagrodzone oraz wyróżnione fotografie przechodzą na własność Organizatora, który uzyskuje autorskie prawa majątkowe do dostarczonych prac. Koszty wykonania fotografii, wydruków płyt CD/DVD oraz dostarczenia prac ponoszą Uczestnicy. Uczestnik wyraża zgodę na bezpłatne i bezterminowe wykorzystanie fotografii do celów promocyjnych przez Stowarzyszenie Ekologiczno Kulturalne „Na Bursztynowym Szlaku”. 

W sprawie pytań , dodatkowych informacji proszę pisać na adres- nbs.stowarzyszenie@gmail.com

Prace: Dostarczone fotografie powinny być kolorowe zapisane w formacie JPEG na płycie CD/DVD oraz powinny zostać wydrukowane na papierze o formacie 21 x 30cm +/2cm. Zdjęcia nie mogą być mniejsze niż około 1920 pikseli na szerokość i około 1300 pikseli na wysokość.

Nagrody: przewidziane są następujące nagrody: książki, anioły, dyplom uczestnictwa. Wyniki konkursu oraz zdjęcia uczestników konkursu zostaną zamieszczone na stronie facebook aniolwmiasteczku

Termin: dostarczania prac upływa w dniu 10 czerwca 2019 roku (decyduje data stempla pocztowego).

–>> Link do regulaminu <<–
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x