Pani Emilia schudła 19 kg! Poznaj jej metamorfozę

Nasz wygląd nieodzownie jest dzisiaj wyznacznikiem naszego samopoczucia, szczególnie w przypadku kobiet. A kiedy czujemy się źle we własnej skórze, przychodzi czas na zmiany. Tak właśnie było w przypadku Pani Emilii, która podjęła wyzwanie i rozpoczęła walkę ze zbędnymi kilogramami.

Nasz wygląd nieodzownie jest dzisiaj wyznacznikiem naszego samopoczucia, szczególnie w przypadku kobiet. A kiedy czujemy się źle we własnej skórze, przychodzi czas na zmiany. Tak właśnie było w przypadku Pani Emilii, która podjęła wyzwanie i rozpoczęła walkę ze zbędnymi kilogramami.

Pani Emilia

Wiek: 27 lat
Waga przed kuracją: 91 kg
Waga po kuracji: 72 kg

Odchudzanie odbywało się pod czujnym okiem dietetyka Natalii Grabińskiej z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Wadowicach, która przeprowadziła wywiad z Panią Emilią:

  1. Dlaczego zdecydowała się Pani na kurację w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach?

– Planowałam udać się do specjalisty w zakresie zdrowego odżywiania, ale brakowało mi odwagi. Pewnego dnia byłam w pobliskim ośrodku zdrowia, tam zauważyłam plakat, wzięłam numer i umówiłam się najpierwszą wizytę.

  1. Czy wcześniej stosowała Pani jakieś diety?

– Nie, nie stosowałam żadnych diet. Nie ukrywam, że decyzja pójścia do specjalisty była dla mnie bardzo trudna. Długo myślałam, że potrafię sobie pomóc sama, ale nic z tego nie wychodziło.

  1. Co było dla Pani najtrudniejsze podczas diety?

– Najtrudniejsza była dla mnie decyzja o diecie, o zmianie sposobu stylu życia. Każdy człowiek przecież boi się zmian. Sama dieta i plan żywieniowy odpowiadał mi w stu procentach. Dostałam pulę produktów, z której mogłam wybierać, dzięki temu nic się nie marnowało, a ja mogłam jeść nie tylko zdrowo i niskokalorycznie, ale także różnorodnie.

  1. Co było dla Pani największą motywacją w trakcie kuracji?

– Z pewnością cotygodniowe wizyty były dużym motywatorem. Poza tym, bardzo dobrze współpracowało mi się z panią dietetyk Natalią Grabińską, która z biegiem czasu stała się bliską mi osobą, ponieważ dzięki jej pomocy mam dziś „nowe” życie.

  1. Czy system cotygodniowych wizyt był dla Pani wsparciem?

– Było to dla mnie ogromne wsparcie i niezwykła motywacja. Konsekwencja w odżywianiu i współpraca z panią dietetyk dawały cudowne, cotygodniowe efekty, a to bardzo mobilizowało do dalszej pracy.

  1. Co zyskała Pani dzięki kuracji w Naturhouse?

– Z pewnością mogę powiedzieć, że uzyskałam „nowe”, lepsze życie. Gubiąc zbędne kilogramy, odzyskałam uśmiech na twarzy. Dzisiaj nie wstydzę się siebie, czuję się kobieco, a przede wszystkim jestem szczęśliwą mamą i żoną.

  1. Czy poleciła by Pani Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach?

– Poleciłabym każdemu i zachęcam, żeby odważyć się zmienić swoje życie na lepsze.

Sukces podczas odchudzania czy innej diety zależy od motywacji oraz tego, czy nasza dieta jest odpowiednio zbilansowana. Specjalista z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Wadowicach – Pani Natalia Grabińska zarówno dobierze Ci indywidualny, bezpieczny dla zdrowia plan żywieniowy, jak i doradzi, jak się zmotywować do diety! W końcu, z racji ogromnego doświadczenia, ma na ten temat wiele do powiedzenia. Jako jedyna w powiecie wadowickim została wyróżniona nagrodą Złotego Orła Medycyny 2018 roku!

 

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 – 21:00
Wtorek: 8:00 – 21:00
Środa: 7:00 – 20:00
Czwartek: 7:00 – 21:00
Piątek: 6:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 13:00 (co drugi tydzień)

(PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY W NOWEJ LOKALIZACJI, 50 METRÓW OD STAREJ PLACÓWKI!)

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:

Naturhouse Wadowice – https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

About Author

Reklama