Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie Wadowice – jak osiągnąć sukces i nie przytyć w trakcie wakacji

Wakacje to czas wyjazdów urlopowych, lodów i grilla, tak więc okazji do obfitych posiłków mamy wiele. Jeżeli dołączymy do tego jeszcze alkohol, to problemy z wagą faktycznie mogą się pojawić.

Wakacje to czas wyjazdów urlopowych, lodów i grilla, tak więc okazji do obfitych posiłków mamy wiele. Jeżeli dołączymy do tego jeszcze alkohol, to problemy z wagą faktycznie mogą się pojawić.

Jak być na diecie, gdy ciągle jakieś pokusy?

Nie jest to proste, ale jeżeli wszystko dobrze zaplanujemy, to będziemy mogli cieszyć się szczupłą sylwetką i korzystać z atrakcji, jakie przynoszą letnie dni.

Żeby utrzymać prawidłową wagę ciała trzeba wykorzystać, także atuty letniego czasu – radzi dietetyk Anna Kasperkiewicz z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Wadowicach.

Duża dostępność świeżych warzyw daje nam możliwość skomponowania posiłków mniej kalorycznych, a równie sycących. Grillowanie nie zawsze musi wiązać się z jedzeniem tylko tłustych kiełbasek. Można przygotować wspaniałe i smaczne dania z grilla o niskiej kaloryczności.

Jeżeli brakuje pomysłów do przygotowania tego rodzaju potraw, zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki, gdzie będą mogli Państwo BEZPŁATNIE wykonać pomiary składu ciała i otrzymać ciekawe przepisy na letnie dania z grilla.

W trakcie dłuższego dnia, mamy także większe szanse na wprowadzenie aktywności fizycznej, dzięki której wykorzystamy nadmiarową energię dostarczoną w trakcie obfitych posiłków.

Ciepłe dni wzmagają nasze pragnienie, dlatego zadbajmy o dostarczenie odpowiedniej ilości płynów. Warto zwrócić uwagę na to, aby płyny te nie niosły ze sobą dużej dawki energii. Najlepiej spożywać czystą wodę lub wodę z cytryną, a unikać gazowanych słodzonych napoi– radzi dietetyk Żaneta Czopek z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Wadowicach.

Sukcesy jakie odnieśli nasi klienci pokazują, że wszystko jest możliwe trzeba tylko chcieć i mieć dobre wsparcie. Pani Celina jest tego najlepszym przykładem. Dzięki regularnym spotkaniom na wizytach oraz sumienności w wykonywaniu zaleceń żywieniowych, może obecnie cieszyć się wspaniałą sylwetką i świetnym samopoczuciem. Spotkania z dietetykiem pozwoliły Pani Celinie uregulować swój sposób żywienia.

Dietetycy Projekt Zdrowie Wadowice to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym. Centrum Dietetyczne zlokalizowane przy al. M. B. Fatimskiej 33, działa na rynku usług poradnictwa dietetycznego już od czerwca 2010 roku i cieszy się ciągle ogromnym zainteresowaniem wielu klientów. Pracujący w nim dietetycy tworzą to centrum od początku jego istnienia. Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą. Przyjmujemy nie tylko osoby z problemami wagowymi, ale tworzymy diety dla sportowców, osób z różnymi jednostkami chorobowymi, dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią, oraz par starających się o potomstwo.

Prowadzimy także liczne konferencje oraz warsztaty edukacyjne. Ostatnie takie spotkanie miało miejsce w naszej placówce 1.06.2019 z okazji dnia Dziecka. Dbamy o edukację żywieniową dzieci w szkołach i przedszkolach. Działalność edukacyjną prowadzimy bezpłatnie, co wynika z pasji jaką jest dla nas dietetyka. Dietetycy, którzy tworzą Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie w Wadowicach mają możliwość codziennie obserwować negatywne efekty nieprawidłowego sposobu żywienia, widzą także co daje zmiana żywienia. Stąd bierze się potrzeba dzielenia z innymi naszą wiedzą.

W naszym Centrum Dietetycznym honorujemy KARTĘ DUŻEJ RODZINY!!! Więcej informacji pod tel. 698 781 991.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego pomiaru składu ciała i krótkiej konsultacji dietetycznej w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Wadowice.

Dla wszystkich osób, które odwiedzą nasze Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie i skorzystają z konsultacji z naszym dietetykiem, bez względu na to czy podejmą kurację czy nie – opakowanie kapsułek z witaminą D3 GRATIS!!!

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie mieści się w Wadowicach
Przy al. M. B. Fatimskiej 33

Godziny otwarcia:

poniedziałek 12-20

wtorek 12-20

środa 6-14

czwartek 1020

piątek 820

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wadowice.projektzdrowie.info oraz profilu na facebook’u facebook.com/projektzdrowiewadowice lub do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr telefonu 698 781 991 lub 33 444 67 54.

Nasi dietetycy to:

mgr inż. Anna Kasperkiewicz

mgr inż. Ewelina Magiera-Fryc

mgr inż. Żaneta Czopek

Nasza asystentka to:

Magdalena Piegza

mgr inż. Anna Kasperkiewicz

 

mgr inż. Żaneta Czopek

 

mgr inż. Ewelina Magiera-Fryc

 

Magdalena Piegza

 

Nasi dietetycy pracują dla Was pod marką Projekt Zdrowie Polskie Centra Dietetyczne. Są dla Was dostępni w tym samym miejscu niezmiennie od 2010 r.

Dla wszystkich osób, które chcą się zdrowo odżywiać, polecamy Bistro Zielony Talerzyk na ul. Spadzistej w Wadowicach, w którym można zjeść zdrowe, smaczne i niedrogie dania. Od niedawna Bistro wprowadziło dodatkowe menu dietetyczne, układane przez naszych dietetyków.

Gorąco polecamy!! Więcej info na stronie: https://zielonytalerzykwadowice.pl/ oraz https://www.facebook.com/Zielony-Talerzyk-1063020783883356/

About Author

Reklama