Zapraszamy na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w Kalwarii

Spotkanie z dziennikarzem, podróżnikiem, autorem książek „Na granicy zmysłów” i „Drobna nieuważność i inne historie”, twórcą cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road”. Przemek proponuje kilka tematów do wyboru. Na początku spotkania publiczność demokratycznie głosuje i do końca będzie miała realny wpływ na przebieg spotkania. „Jaką wódkę lubią duchy?”, „Od narodzin po śmierć”, „Odmienne stany świadomości”, a może po prostu „Down The Road”? Interaktywna podróż przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata, rozszerzona historiami z najnowszej książki.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy. Broniewskiego 3. W dniu 7.08. 2023r. o godzinie 20:00.

Bilety na spotkanie można kupić w „Starym Kinie” w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Mickiewicza 4 od dnia 10 lipca, natomiast bilety online są już dostępne na portalach: kupbilecik.pl i biletyna.pl

W styczniu Przemek Kossakowski odwiedził Wadowice sala WCK była wypełniona po brzegi, prawdopodobnie w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie taka sama sytuacja, polecamy zatem pospieszyć się z zakupem biletów.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x