fot. Stowarzyszenie im. Świętego Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej

Zajęcia i warsztaty ze Stowarzyszeniem Jana Pawła II odpowiedzią na zapotrzebowanie mieszkańców?

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, ruszyło z zajęciami dla dzieci i młodzieży. Na pierwszych zajęciach pojawiło się blisko 50 dzieci.

 

Zajęcia Stowarzyszenia odbywają się w „Starej Szkole” w Brodach w siedzibie Stowarzyszania – Brody 419, w każdą środę o godz. 17:30. Co ważne wszystkie zajęcia i warsztaty są bezpłatne dla młodych mieszkańców Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Pierwszymi zajęciami były warsztaty kreatywno-plasyczno-techniczne, na których dzieci wykonały pacynkę. Każdy z uczestników mógł zabrać do domu wykonaną własnoręcznie zabawkę. Motywem przewodnich drugich zajęć, które odbędą się w środę będą zajęcia wokół „Tradycji i zwyczajów” – Wicie wianków (pod okiem instruktorek z Event Time). 

Dziękujemy za wasza obecność, za masę pozytywnych słów, dla nas najcenniejsza jest radość i uśmiech dzieci – mówi prezes Stowarzyszenia Tomasz Baluś.

Zapraszamy na wicie tradycyjnych wianków świętojańskich z traw, ziół, zbóż i ręcznie robionych kwiatków z bibuły. Weź ze sobą swoje ulubione kwiaty. Warsztaty odbędą się pod okiem Magdaleny Berneckiej, znanej w lokalnym środowisku z przywiązania do tradycji, która kultywuje dawne zwyczaje.

Zajęcia są otwarte – nie obowiązuje lista zgłoszeń. Po prostu przyjdź i baw się z nami! Więcej informacji: tel. 692-803-701, sjp2pk@gmail.com

Warsztaty organizuje Stowarzyszania im. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej przy współpracy z Gminą Kalwaria Zebrzydowska.

W Stowarzyszeniu pracują obecnie nad programem zajęć na wakacje, zapewniając że i ta ten czas przygotują młodych atrakcyjny program spotkań.

 

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x