Zaginął lanckoroński ceramiczny kot

Ceramika z Lanckorony zachwyca. Samo przebywanie w tym pięknym i pełnym ducha miejscu „ładuje baterię”. Temu też z przykrością przeczytałem informację o zaginięciu ceramicznego kota.

Bardzo przykro nam to pisać. W ubiegłą niedzielę o godzinie 15, wyniesiono niezapakowanego ceramicznego kota, za którego wcześniej nie zapłacono. Właściciele Ceramiki z Lanckorony będą czekać  do 20 sierobbua (do końca trwania Romantyczna Lanckorona. Festiwal dla Zakochanych 2017)  na zwrot kotka, albo na przelew.
Jeśli kotek do nich nie wróci nagranie z monitoringu trafi na Policję (bardzo dobrze widać Państwa którzy „zaopiekowali się” kotkiem, a są też nagrania z parkingu, więc identyfikacją to nie problem).

Od zawsze traktujemy naszych odwiedzających jak gości i przyjaciół. Uwielbiamy kiedy nas odwiedzacie, życzliwie otwieramy dla Was bramę, cenimy wyżej kontakt z Wami niż samą sprzedaż. Nie mamy klientów, mamy gości. Każdy taki przypadek zniechęca nas do tego co dotychczas robimy. Zachowanie, które zobaczyliśmy na nagraniu nas zmroziło. Zastanawiamy czy rzeźba skradziona artystom cieszy bardziej? Bardziej zdobi wnętrze? Czy Pani w zwiewnej sukience jest zadowolona z tego co zrobił dla niej jej mężczyzna? – piszą rozczarowani właściciele Ceramiki z Lanckorony.
Nie chciałbym aby takie piękne miejsce, straciło swój urok, więc nie mogę pozostawić tego samemu i dołączam się do poszukiwań kotka.
Andrzej Famielec
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x