XVI Noc Czuwania w intencji powołań

>W nocy z 8 na 9 czerwca 2019 w Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się XVI Noc Czuwania w intencji powołań pod hasłem Przybądź Duchu Święty. Wydarzenie jest organizowane przez Duszpasterstwo Młodzieżowo – Powołaniowe OO. Bernardynów i w tym roku wpisuje się w obchody 40 – lecia pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do Kalwarii Zebrzydowskiej.

W nocy z 8 na 9 czerwca 2019 w Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się XVI Noc Czuwania w intencji powołań pod hasłem Przybądź Duchu Święty. Wydarzenie jest organizowane przez Duszpasterstwo Młodzieżowo – Powołaniowe OO. Bernardynów i w tym roku wpisuje się w obchody 40 – lecia pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Czuwanie rozpocznie Msza święta o 19.00 pod przewodnictwem bpa Stanisława Jamrozka. O 20.30 odbędzie się różaniec w kaplicy Matki Bożej Kalwaryjskiej oraz Apel Maryjny. Na 21.15 zaplanowano Adorację Najświętszego Sakramentu oraz uwielbienie, a o północy będzie sprawowana niedzielna Eucharystia. Następnie Agapa i o 2.15 Droga Krzyżowa na Dróżkach. Czuwanie zakończy się ok. 4.00.

Inicjatywa jest skierowana do osób konsekrowanych, kapłanów i kleryków diecezjalnych oraz wszystkich wiernych. Celem spotkania jest wspólna modlitwa o powołania. Zapraszamy serdecznie w imieniu Duszpasterstwa i sanktuarium.

0 0 votes
Article Rating

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x