Wyznaj miłość na wielkim ekranie

Kino Centrum zaprasza 14 lutego o godz. 18:30 na specjalny seans walentynkowy z niespodziankami. Z okazji Święta Zakochanych kino przygotowało przedpremierowy pokaz polskiej komedii romantycznej pt. „Miłość jest blisko”. Będzie więc okazja, żeby zrobić ukochanej osobie niespodziankę.

Przysyłajcie filmiki, w których wyznajecie sobie miłość. Filmiki będą wyświetlane przed walentynkowym seansem, a najciekawsze zostaną nagrodzone.
Filmy można przesyłać na adres: kino@wck.wadowice.pl

Bilety na seans są dostępne w kasach WCK i online na stronie: https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/222976

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mikołaj Zebrzydowski z Zebrzydowa
Mikołaj Zebrzydowski z Zebrzydowa
5 lutego 2022 07:08

W Imię Pańskie, Amen. My Mikołaj Zebrzydowski z Zebrzydowic, z Bożej łaski Wojewoda Krakowski, starosta Lanckoroński, Śniatyński etc.,etc., oraz pan i dziedzic Zebrzydowa etc. W obecności wspaniałych i szlachetnych Jan Pietraszewskiego sędziego sądu naszego, Andrzeja Giczka notariusza tego sądu, Tomasza Buckiego kanonika krakowskiego, doktora obojga praw, wyznaczamy roki sądowe na dzień siódmy po festa candelarum roku jak niżej, na rynku mojego civitates Zebrzydowa. Rozsądzać będziemy profanację herbu mojego Radwan, przez rajców miejskich tejże mieściny. Dlatego wzywamy onych do stawienia się przed naszym majestatem, jak również wszystkich z pospólstwa, którzy świadczyć wiarygodnie w tej sprawie mogą. Wyżej wymienieni szlachetnie urodzeni pomocą… Czytaj więcej »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x