Rodzinna gra terenowa na wadowickim rynku

Kiedy:
24 czerwiec 2023@15:00 – 16:30 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2023-06-24T15:00:00+02:00
2023-06-24T16:30:00+02:00
Gdzie:
Rynek w Wadowicach
Wadowice
Rodzinna gra terenowa na wadowickim rynku @ Rynek w Wadowicach

Co działo się w mieście nad Skawą 100 lat temu, z kim przyjaźnił się młody Karol Wojtyła oraz czy szmacianką łatwo trafić do bramki? – odpowiedzi na te pytania spróbują znaleźć uczestnicy rodzinnej gry terenowej „Karol Wojtyła i miasto jego młodości”, którą organizuje Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach we współpracy z Sherlock Wadowice. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca 2023 roku o godzinie 15.00, początek na wadowickim rynku przy pomniku Jana Pawła II. Gra organizowana jest w ramach obchodów Święta Małopolski.

Podróż do przeszłości
Udział w grze pozwoli uczestnikom przenieść się do czasów młodości przyszłego papieża. Poprzez zabawę i interakcję z aktorami odgrywającymi rolę przyjaciół Karola, będą mogli poznać zupełnie nowe oblicze tego wyjątkowego człowieka. Będzie to świetna okazja dowiedzieć się, jak wyglądały Wadowice w latach 30. XX wieku i jak młody Karol Wojtyła spędzał swoje wolne chwile. Będzie to nie tylko okazja do poznania historii, ale również do zanurzenia się w świecie wartości, którymi kierował
się Jan Paweł II.

Zasady gry
W wydarzeniu może wziąć udział rodzina, a także grupa znajomych lub przyjaciół (do 8 osób). Każda drużyna przed rozpoczęciem gry otrzyma materiały startowe z mapą i kartami: lokacji, zadań oraz detali. W trakcie zabawy uczestnicy na swojej drodze spotkają aktorów, którzy przekazywać będą różne zadania do wykonania. Przewidywany czas gry to ok. 2 godziny. Dla wszystkich przewidziano drobne upominki. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, na zgłoszenia czekamy do 22 czerwca br. W celu rejestracji należy wypełnić krótki formularz.

Więcej informacji o wydarzeniu: www.domjp2.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.