Koniec cyklu „kinoSenior”! WCK zaprasza na „Dojrzałe Kino”

Kiedy:
28 luty 2020@15:00 – 16:30 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2020-02-28T15:00:00+01:00
2020-02-28T16:30:00+01:00
Koszty:
10
Koniec cyklu „kinoSenior”! WCK zaprasza na „Dojrzałe Kino”

WCK podjęło decyzję o zmianie cyklu „kinoSenior” w „Dojrzałe Kino”. W związku z tym kino Centrum zaprasza na kolejny pokaz filmowy oraz ciekawą prelekcję każdego, bez względu na wiek już 28 lutego na godz. 15.00.

„KinoSenior” to projekt, który funkcjonował w WCK od października 2018. Był połączeniem projekcji filmów oraz krótkich wykładów dotyczących tematów poruszanych w filmie. Niektóre seanse takie jak Pavarotti czy Zimna Wojna zgromadziły na sali teatralnej pokaźną grupę widzów. WCK otwierając się na szerszą grupę odbiorców, zdecydowało się na przekształcenie „kinoSenior” w „Dojrzałe Kino”. Wspomniane wydarzenie dedykowane jest nie tylko osobom starszym, ale wszystkim, którzy są zainteresowani filmem i czują, że „Dojrzałe Kino” jest właśnie dla nich.

W lutym w ramach „Dojrzałego Kina” widzowie będą mieli okazję obejrzeć film „Wspomnienie lata” oraz wysłuchać wykładu dotyczącego współczesnego kina polskiego wobec PRL-u.

Wspomnienie lata – Koniec lat 70. w Polsce. Wakacyjny gwar podmiejskiego kąpieliska miesza się z dźwiękami przeboju Anny Jantar. „Wspomnienie lata” to intymna podróż do odchodzącego świata dzieciństwa widzianego oczami 12-letniego Piotrka. Pod wpływem zmieniającej się relacji z matką i pierwszego zauroczenia chłopiec musi skonfrontować się z zupełnie nowymi dla siebie uczuciami, dokonać pierwszych dorosłych wyborów i zmierzyć się z ich konsekwencjami.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie WCK, kasie Kina Centrum oraz na stronie internetowej: https://wck.wadowice.pl/wydarzenia/

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.