Wielki Turniej Charytatywny „Gramy dla Zosi”

W niedzielę 18 września 2022 r. w Kalwarii Zebrzydowskiej na stadionie „Kalwarianki” organizowany jest Wielki Turniej Charytatywny „Gramy dla Zosi”.

W tym dniu zostaną zorganizowane są także Turnieje Charytatywne dla firm na „Orliku” oraz „Saharze” dla fanklubów Wisły Kraków i dzikich drużyn. Meczem dnia będzie spotkanie Oldboys Wisły Kraków z drużyną Oldboys MKS Kalwarianka i Przyjaciele, mecz odbędzie się na głównym boisku Kalwarianki o godz. 15:00.

Właśnie ruszają zapisy na wspomniane turnieje charytatywne: dla firm na „Orliku” oraz na „Saharze” dla fanklubów Wisły Kraków i dzikich drużyn.

Zapisy SMS: 509-554-654 – zapisy do 16.09 do godz. 16:00 – liczba miejsc ograniczona, organizatorzy zachęcają by nie zwlekać z zapisami drużyn!

Turnieje Charytatywne „Gramy dla Zosi” – 18.09 – niedziela

Boisko „Orlik” – Kalwarianka – Turniej Firm ( 5 + 1 osób ) – wpisowe 250 zł

Boisko „Sahara” Al. Jana Pawła II – Turniej FC Wisła ( 5 + 1 osób ) wpisowe 250 zł

Boisko „Sahara” Al. Jana Pawła II – Turniej dzikich drużyn ( 5 + 1 osób ) wpisowe 250 zł

Godz. 15:00

Wieki mecz OLDBOYS MKS KALWARIANKA – WISŁA KRAKÓW

Główne boisko Kalwarianki – Mickiewicza 16

Licytacje 14:00 – 18:00

Dodatkowo w czasie całego dnia prowadzona będzie zbiórka datków na rzecz dziewczynki. Odbędą się licytacje w godz. 14:00 -18:00, będzie można zdobyć pamiątki sportowe i inne ciekawe gadżety. Dodatkowo zostanie zorganizowana loteria fantowa, odbędzie się też festyn sportowy z małą gastronomią (grill bar, wata cukrowa, popcorn, lody) i atrakcjami dla najmłodszych – dmuchańce, malowanie twarzy, warkoczyki, biegi dla dzieci i wiele innych atrakcji, organizatorzy zapraszają całe rodziny do udziału.

Gwiazdą wieczoru będzie Gosia Andrzejewicz z zespołem jej występ zaplanowano na godz. 19:00 na stadionie Kalwarianki, wcześniej wystąpi nie mniej utalentowana Natalia Kruźlak „Na łąkach zmysłów”.

Patronat honorowy nad Wielkim Turniejem Charytatywnym „Gramy dla Zosi” objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski i Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty.

Organizatorami wydarzenia są: Województwo Małopolskie, Gmina Kalwaria Zebrzydowska, Stowarzyszenie Bądźmy razem, Ekipa Zosi, Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, Stowarzyszenie Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, Wisła Kraków, MKS Kalwarianka, Starzy Bywalcy.

Przypomnijmy Zosia Pająk urodziła się 4 maja 2022 roku. Badania przesiewowe wykazały, że dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni. SMA to choroba genetyczna, która powoduje śmierć neuronów odpowiedzialnych za pracę mięśni związanych nie tylko z ruchem, ale również z przełykaniem, oddychaniem i życiem. Ratunkiem dla dziewczynki jest terapia najdroższym lekiem świata, jego koszt to 9 mln zł.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x