W sobotę dwóch kierowców straciło prawo jazdy w Przytkowicach

Policjanci przy każdej okazji apelują do kierowców o rozsądek, przestrzeganie przepisów i odpowiedzialność za kierownicą. Pomimo zaostrzenia kar wobec „piratów” drogowych i ciągłego ostrzegania o skutkach nadmiernej prędkości policjanci nadal zatrzymują kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

Policjanci przy każdej okazji apelują do kierowców o rozsądek, przestrzeganie przepisów  i odpowiedzialność za kierownicą. Pomimo zaostrzenia kar wobec „piratów” drogowych i ciągłego ostrzegania o skutkach nadmiernej prędkości policjanci nadal zatrzymują kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

W sobotę (2 lutego 2019 roku) przed godziną 16:00 w Przytkowicach policjanci z wadowickiej drogówki  ujawnili wykroczenie popełnione przez kierującego samochodem BMW, który przekroczył dozwoloną prędkość o 67 km/h.

Około godz. 18:20 również w Przytkowicach mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Renault, który poruszał się z prędkością 137 km/h, w miejscu gdzie znajduje się obszar zabudowany i obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Kierujący stracili prawo jazdy  na najbliższe 3 miesiące. Ponadto policjanci nałożyli na kierowców kilkusetzłotowy mandat i  10 punktów karnych.

W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przypominają również jak ważna jest jazda z tzw. „prędkością bezpieczną”, czyli taką, przy której kierowca zachowuje możliwość pełnego panowania nad pojazdem.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x