W październiku rozpocznie się kolejny III etap przebudowy ul. 3 Maja w Kalwarii Zebrzydowskiej

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uprzejmie informuje, że z dniem 2 października br. (poniedziałek) zaplanowano rozpoczęcie kolejnego III już etapu robót drogowych związanych z przebudową ul. 3 Maja w Kalwarii Zebrzydowskiej. Odcinek od ul. Bernardyńskiej w kierunku ul. Rynek strona zachodnia.

 
W ramach III etapu prace będą prowadzone po zachodniej stronie ulicy i obejmować będą: przebudowę i remont nawierzchni chodnika, przebudowę skrzyżowań, częściowy remont kanalizacji deszczowej, montaż i remont urządzeń odwadniających, przebudowę istniejących obramowań zieleńców oraz remont zjazdów do posesji.
 
O zmianach w organizacji ruchu oraz utrudnieniach, tutejszy urząd będzie informować na bieżąco. Na czas robót wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej prosi o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego. Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy.
 
Inwestycja pod nazwą „Przebudowa drogi gminnej nr 470134 K (ul. 3 Maja) w km 0+017 – 0+332 w miejscowości Kalwaria Zebrzydowska, gmina Kalwaria Zebrzydowska” mogła zostać podjęta do realizacji dzięki pozyskanym środkom finansowym z Rządowego Programu Rozwoju Dróg w wysokości 3 mln 865 tys. zł., (54% wartości inwestycji), całość inwestycji wyniosła 7 mln 181 tys.
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x