„Twój szczęśliwy numerek” – drugi pokaz

Odbędzie się drugi pokaz spektaklu „Twój szczęśliwy numerek” w wykonaniu lokalnej grupy teatralnej dzieci i młodzieży pod reżyserią Mirosława Płonki.
Spektakl odbędzie się 10 lutego 2019 roku (niedziela), o godzinie 18.00 w sali widowiskowej CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej.
 

W Kalwarii Zebrzydowskiej swoją działalność rozpoczyna teatr dzieci i młodzieży, a swój pierwszy premierowy spektakl („Twój szczęśliwy numerek”) wystawił w ostatnią sobotę ferii, 26 stycznia br. Teatr ten, który swoimi przedstawieniami chciałby nie tylko umilić czas, ale również wnieść coś w życie widza, zaprasza na przedstawienie w którym młodzi aktorzy opowiedzą historie o tragedii dzieci w niemieckim obozie pracy i zagłady Auschwitz-Birkenau, w których życie było niczym los na loterii. To właśnie teatr jest dobrym sposobem na wyczulanie młodego pokolenia i aktywowanie w nim pamięci o tej wielkiej krzywdzie ludzkiej, w których udział brały również dzieci. Spektakl przedstawiony przez dzieci i młodzież to ich wyobrażenie o Auschwitz. To widowisko, które nie tylko ma za zadanie wpłynąć na emocje widza, ale również oddać hołd ludziom, którzy znaleźli się za bramą „piekła”.

 

 

Wstęp wolny. Spektakl odpowiedni dla dzieci powyżej 10 roku życia. Rodziców i opiekunów prosimy o przygotowanie dzieci do oglądania spektaklu.

 
Więcej o spektaklu na stronie
http://ckstkalwaria.com/nowa/reportaze/593-po-premierze-spektaklu-twoj-szczesliwy-numerek
 
Wywiad z twórcami z spektaklu przeprowadzony przez Panorama Informacje:


 
Tomasz Kruźlak
Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x