Śmiertelny wypadek na budowie w Kalwarii Zebrzydowskiej

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj (piątek 8 lutego 2019 r.) na budowie przy ul. Krakowskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Budowlaniec spadł z wysokości i stracił przytomność.

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj (piątek 8 lutego 2019 r.) na budowie przy ul. Krakowskiej (DK 52) w Kalwarii Zebrzydowskiej. Budowlaniec spadł z wysokości i stracił przytomność.

Wezwanie zostało przyjęte około godziny 11:30. W akcji uczestniczyła policja, a także wracające z akcji ratunkowej z Lanckorony jednostki  Straży Pożarnej JRG z Andrychowa oraz JRG Wadowic, dołączyli do nich także druhowie z OSP z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Mężczyzna spadł z dużej wysokości, około 7 metrów –  informuje Agnieszka Petek, rzecznik prasowy powiatowej policji w Wadowicach.

Ze względu na poważne obrażenia poszkodowanego na miejsce zadysponowano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który ma przetransportować rannego do szpitala specjalistycznego. W związku z działaniami ratunkowymi droga krajowa w Kalwarii Zebrzydowskiej została częściowo zablokowana.

Niestety, jak poinformował Krzysztof Cieciak, rzecznik prasowy straży pożarnej w Wadowicach, mimo reanimacji nie udało się uratować życia poszkodowanego mężczyzny.

Zmarły 26 letni mężczyzna pochodził z powiatu limanowskiego. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tego tragicznego wypadku.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x