Trwa głosowanie w finale wojewódzkiego Festiwalu Koła Gospodyń Wiejskich na Koło Gospodyń „Swojskie Klimaty” z Barwałdu

Jeszcze tylko kilka dni pozostało na głosowanie w na Koło Gospodyń Wiejskich „Swojskie Klimaty” z Barwałdu Średniego w finale małopolskim „Polska od Kuchni Kół Gospodyń Wiejskich”

Aby wspomóc nasze kochane Panie należy polubić ich zdjęcie z albumie na facebooku [link ->> kliknij <<– link]. Serdecznie zapraszamy do głosowania. Panie wyrabiają jedne z najlepszych pierogów, super smalec i wiele innych specjałów, którymi nie raz można było się poczęstować na festynach w Barwałdzie. Panie ze Swojskich Klimatów raczą nas wszystkich tym, co najlepsze, tradycyjne i pełne życia. Polecamy się dosiąść do nich na jakiejś biesiadzie i osobiście sprawdzić, jak zarażają radością i wigorem. 

Koło Gospodyń „Swojskie Klimaty” z Barwałdu Średniego działa od roku 2012. Od wielu lat podtrzymuje corocznie tradycję wicia wianków i palm wielkanocnych, oraz wyplatania wieńca dożynkowego. Ze swoimi pracami bierze udział w uroczystościach kościelnych, gminnych i wojewódzkich tj. dożynki, procesje palmowe, konkursy, pikniki charytatywne. Przeprowadza pokazy wicia palm wielkanocnych dla dzieci Szkoły Podstawowej w Barwałdzie Średnim, oraz podczas Dni Kalwarii w Centrum Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.
 
Bierze czynny udział w wyżej wymienionych Dniach Kalwarii, w imprezie Pociąg Retro, dożynkach i uroczystościach państwowych reprezentując i promując Gminę Kalwaria Zebrzydowska. Organizuje bądź pomaga przy organizowaniu pikników charytatywnych dla potrzebujących, szczególnie dla dzieci dotkniętych ciężką chorobą, wymagających kosztownej rehabilitacji. Współpracuje z Zespołem Charytatywnym przy Parafii Św. Erazma w Barwałdzie Dolnym, Fundacją Dziedzictwo, Stowarzyszeniem Perspektywy, Dyrekcją Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Barwałdzie Średnim.
 
 
 

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x