Święty Mikołaj spełnił marzenie Martynki

Martynkę Stawowy znają już chyba wszyscy, cała gmina trzymała za nią kciuki i mocno wspierała w wielkim finale „Mam talent”, ostatecznie zajęła rewelacyjne trzecie miejsce. Po jednym z występów na pytanie prowadzącego Michała Kempy co kupi sobie za wygraną powiedziała z dziecięcą szczerością, że kupi sobie rower. Dziś jej marzenie spełnił Święty Mikołaj.

Występy Martynki w „Mam Talent” zrobiły na telewidzach i jurorach ogromne wrażenie. Tańczyła tak, jakby nie obowiązywało jej prawo grawitacji, a jej ciało pozbawione było kości.

Dzisiaj Martnka spotkała Świętego Mikołaja w gabinecie Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyna Ormantego. Św. Mikołaj podarował małej tancerce rower, jak sama mówiła właśnie o takim marzyła, mocno też wyściskała Świętego Mikołaja bo o tym też myślała.

Spotkanie było też okazja do rozmów z małą artystką i wyrazem podziękowań oraz gratulacji, jakie w imieniu całej gminy, przekazał Burmistrz Miasta. Dziewczynce towarzyszyli rodzicie, którzy również dzieli się radością z występów pociechy na wielkiej scenie.

Przypomnijmy Martyna Stawowy jest mieszkanką Barwałdu Górnego. Ma starszego brata Mateusza, który trenuje taniec towarzyski i to właśnie on rozbudził w niej pasję do tańca. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w kwietniu 2021 roku. Jeździła z mamą i bratem do klubu tańca Elita Dance Center, czekając aż Mateusz skończy trening, uciekała do sali tanecznej, w której Natalia Gap prowadziła zajęcia tańca nowoczesnego.

7-latka tak zafascynowała się tańcem swojej trenerki i stylem w którym tańczy, że teraz na co dzień trenuje Modern Jazz pod okiem trenerów Elita Gap’s Team. Ambitna tancerka naszej gminy 11 grudnia 2021 r. podczas zawodów IDO Jazz Mini Kids – Pierwszych Mistrzostwach Świata w Warszawie zdobyła Wicemistrzostwo Świata.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x