Święto Gminy Kalwarii Zebrzydowskiej (fotorelacja)

Sobotnie (30 lipca) Święto Gminy Kalwarii Zebrzydowskiej, zgodnie z tradycją przywitało nas deszczowo. Pomimo złej aury, artyści stanęli na wysokości zadania i dali z siebie wszystko.

Występy artystów poprzedziło huczne otwarcie i poświęcenie centrum rekreacyjno-sportowe „Kalwarianka”. W skład którego wchodzą: stadion z bieżnią lekkoatletyczną, przebudowany pawilon sportowo-turystyczny „Kalwarianka”, korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów, boisko wielofunkcyjne, „Orlik” i skatepark. W sobotę oddano i poświęcono: korty tenisowe, bieżnię, wypożyczalnie rowerów i pawilon „Kalwarianki”. W dniu jutrzejszym opublikujemy szerszy materiał poświęcony temu tematowi. Warto jeszcze wspomnieć że MKS Kalwarianka otrzymała z rąk Burmistrza symboliczny czek na kwotę 12.500 zł (za awans do IV ligi), a zawodnicy zaprezentowali się w nowych strojach z nowym logo klubu nawiązującym do 100-lecia jego istnienia, które przypada w przyszłym roku.

Począwszy od występu Bogusława Morki, który wraz z przyjaciółmi rozgrzewał publiczność znanymi utworami operowymi mieszkańcy zaczęli coraz liczniej przybywać na Święto Gminy. Wspaniałe występy Agaty Serwin i Gabi Katzer były dobrym wstępem dla gwiazdy wieczoru – Sarsy. Tradycyjnie imprezę zakończył pokaz ogni sztucznych, ale zabawa na „Kalwariance” trwała jeszcze wiele godzin…

2 2 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x