Spore utrudnienia z objazdem ul. Mickiewicza. Wyznaczono objazd przez remontowaną drogę powiatową!

Przez dwa tygodnie będzie (nareszcie sic!) remontowany odcinek drogi wojewódzkiej DW 953 (ul. Mickiewicza) przed przejazdem kolejowym w okolicach bazy GS-u, który uległ zniszczeniu w czerwcu tego roku. Niestety osoba wyznaczająca objazd poprowadziła go przez remontowaną drogę powiatową na Stawkach i potem przez „Wudyke”.

Na Stawkach (Zebrzydowice) prowadzony jest remont drogi powiatowej i jest tam jedna część jezdni wyłączona, są światła i nawet bez objazdu tworzyły się tam spore korki. 

Cześć kierowców wybiera samodzielnie objazdy przez ul. Dworcową, która jest w top najgorszych dróg w mieście. Powoduje to między innymi takie komentarze czytelników: „fatalnie przygotowane roboty, cały ruch przeniósł się na ul Dworcową, najbardziej zniszczoną w mieście, kto za to odpowiada?” 

Zdaniem jednak redakcji najlepszym wyborem jest obecnie droga na Solcy w Brodach wychodząca w Leńczach, ostatecznie dla mniejszych samochodów droga Brody – Zebrzydowice wychodząca przy Kościele w Zebrzydowicach. Tak czy siak, mamy dwa ciężkie dwa tygodnie przed sobą.

Zapraszamy do podawania w komentarzach waszych tras objazdów.

5 1 vote
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x