Setne urodziny Pani Agnieszki z Barwałdu Górnego!

Piękną uroczystość obchodziła Pani Agnieszka Banaś z Barwałdu Górnego. W dniu wczorajszym obchodziła bowiem swoje setne urodziny!

W środę (11 stycznia) do Pani Agnieszka Banaś z Barwałdu Górnego  zjechała nie tylko rodzina, ale także władze samorządowe. Jubilatka obchodziła bowiem swoje setne urodziny! A było komu świętować. bowiem Pani Agnieszka to mama 3 pięknych córek, babcia 8 wspaniałych wnucząt, prababcia 15 prawnuków i praprababcia 7 ukochanych praprawnuków, co został wspaniale ukazane na ofiarowanej solenizantce drzewie genealogicznym. 

Pani Agnieszka całe swoje życie ciężko pracowała na gospodarstwie rolnym, zawsze była znana w swojej miejscowości z pracowitości, jak podkreślała córka jeszcze gdy miała 90 lat doglądała gospodarstwa. Do dnia dzisiejszego nie traci pogody ducha, jest otoczona kochającą córka, która się nią opiekuje.  Jak mówią o jubilatce najbliżsi, to właśnie praca, pogodne usposobienie, aktywność i opieka osób najbliższych jest receptą na długowieczność. Zdradzili również, że do tak  dostojnego wieku mogła przyczynić się również dieta i ograniczenie w spożywaniu mięsa.

Dostojną jubilatkę odwiedził Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Paweł Hebda, radny Tadeusz Wilk, sołtys Jolanta Oleksy z życzeniami i upominkami. List gratulacyjny i życzenia przesłał również premier Mateusz Morawiecki  i wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

fot. UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x