Cennik reklam

Baner reklamowy:

pakiet/czas 1 miesiąc 2 miesiące 2 miesiące 6 miesięcy rok
złoty 120 200 280 540* 1000

Baner B1 – umieszczony jest z prawej strony pod 3 najnowszymi artykułami, nad informacją o stanie powietrza, dodatkowo wyświetlany jest w każdym artykule z prawej strony obok zdjęcia tytułowego. Wielkość baneru 350×500 px. Cena 120 zł netto / tydzień. Pula wyświetlanych reklam: 4.

Pakiety:

złoty baner wyświetlany jest w systemie losowym w nagłówku strony, pomiędzy działami na stronie głównej, w środku artykułów**

Artykuł sponsorowany:

Publikacja artykułu sponsorowanego z materiałów dostarczonych: 120 zł. Materiał ukazuje się w kategorii news oraz kategorii sponsorowane, dodatkowo informacja o artykule zostaje opublikowana na stronie funpage na facebook’u.
Publikacja artykułu sponsorowanego z materiałów dostarczonych: 160 zł wraz z tygodniowym banerem reklamowym w pakiecie złotym. Materiał ukazuje się w kategorii news (7 pierwszych artykułów) oraz kategorii sponsorowane, dodatkowo informacja o artykule zostaje opublikowana na stronie fanpage na facebook’u. Dodatkowo zostaje dołączony baner reklamowy do artykułu sponsorowanego. Baner ukazuje się w systemie losowym w nagłówku strony, pomiędzy działami na stronie głównej, w środku artykułu**.

Podane cenny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. Cennik obowiązuje od 1.01.2023 r. do 31.05.2023 r.

* promocja na pakiet złoty do 1 stycznia 2023 r. w cenie 450 zł netto (427 z VAT). Promocja kończy się 1 maja 2023 r.
** nie dotyczy artykułów w dziale Sanktuarium, artykułów sponsorowanych oraz artykułów z wyłączoną opcją reklamową (np. nekrologów, etc.).

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x