Poszukiwani świadkowie wypadku na obwodnicy w Wadowicach – policja prosi o pomoc

Policjanci z Wadowic poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 2 stycznia 2023 roku na ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wadowicach. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 2 stycznia 2023 roku około godz. 19.15 w Wadowicach, w rejonie skrzyżowania ul. Nadbrzeżnej z ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Doszło tam do potrącenia pieszego przez kierującego samochodem marki Peugeot Boxer. Poszkodowany – 14-letni chłopak z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Krakowie. Zdarzenie miało miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają istotne informacje z nim związane, proszone są o kontakt z Wydziałałem Dochodzeniowo-Śledczym wadowickiej komendy osobiście ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 37 lub pod numerem telefonu 478327378 (w godz. 7.00-15.00) lub 478327200 lub 112 – czynny całą dobę.

fot. Robert Barcik WadowiceOnline.pl

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x