Sara Silva i Mateusz Stawowy z Barwałdu Górnego już dziś wystąpią w „World of Dance”

Dziś w Telewizji Polsat rusza program „World of Dance”, który będzie emitowany w piątki o godzinie 20.00, wśród uczestników znaleźli się Sara Silva i Mateusz Stawowy z Barwałdu Górnego.

Dziś (piątek 14 września 2018 r.) w Telewizji Polsat  rusza program „World of Dance”, który będzie emitowany w piątki o godzinie 20.00, wśród uczestników znaleźli się Sara Silva i Mateusz Stawowy z Barwałdu Górnego.

Mateusz Stawowy to mieszkaniec Barwałdu Górnego i uczeń szkoły podstawowej im. Karola Wojtyły. Jego pasją jest taniec, w którym wraz ze swoją partnerką Sarą odnoszą spore sukcesy. Para może pochwalić się wieloma tytułami, między innymi trzykrotnym Mistrzostwem Polski, wygrywali już także turnieje międzynarodowe m.in.: w Budapeszcie, Brnie czy Helsinkach. Są zwycięzcami wszystkich turniejów w swojej kategorii w Polsce, do których przystąpili w latach 2017-2018!

Dziś zadebiutują w Telewizji Polsat w programie „World of Dance”, gdzie profesjonalni tancerze będą rywalizować o nagrodę w postaci 100.000 dolarów amerykańskich.

Uczestnicy podzieleni są na trzy grupy wiekowe: dorośli w wieku co najmniej 18 lat (1–4 tancerzy), formacje taneczne w wieku 18 i więcej lat (5–20 tancerzy) i juniorzy w wieku od 8 do 18 lat (soliści i formacje do 20 tancerzy). Konkurs podzielony jest na cztery etapy. Pierwszy z nich to kwalifikacje, które trwają pierwsze cztery odcinki programu. Uczestnicy występują w ramach swojej grupy i otrzymują punkty od jurorów, przyznawane w kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność

Zachęcamy do oglądania programu „World of Dance”,  w Polsat w każdy piątek od godz. 20:00.

 

Edycja

A oto ich występ. Gratulujemy!!!

https://www.facebook.com/worldofdancepolska/videos/2197866550482999/

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x