Recepta na kulturę ciągle dostępna!

Wadowickie Centrum Kultury zakończyło projekt „Recepta na kulturę”, lecz efekty półrocznej pracy można wciąż oglądać na stronie internetowej Domu Kultury.

Wadowickie Centrum Kultury zakończyło projekt „Recepta na kulturę”, lecz efekty półrocznej pracy można wciąż oglądać na stronie internetowej Domu Kultury.

„Recepta na kulturę” to odpowiedź Wadowickiego Centrum Kultury na sytuację kryzysową i konieczność przeniesienia działalności kulturalnej do Internetu. Udział w programie Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci” pozwolił na przygotowanie szeregu wydarzeń online, które pozwoliły być w stałym kontakcie z odbiorcami kultury w naszym mieście i okolicach.

Dofinansowanie projektu przez Narodowe Centrum Kultury pozwoliło na stworzenie wirtualnego zwiedzania wystawy „Wadowice, miasto w którym wszystko się zaczęło” oraz zorganizowanie szeregu tematycznych wydarzeń: od projektu fotograficznego dla mieszkańców, przez teatralną kampanię społeczną, spotkania podróżnicze, kreatywne zajęcia aż po cykl czterech koncertów z udziałem lokalnych artystów nawiązujących do wydarzeń, które w tym roku nie mogły się odbyć.

Efekty kilkumiesięcznej pracy można zobaczyć na stronie Wadowickiego Centrum Kultury, w mediach społecznościowych i kanale YouTube WCK pod szyldem „Recepta na kulturę”

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x