Materiał Wyborczy  KKW Przyszłość Dla Społeczeństwa

„Razem Budujemy Przyszłość Naszej Gminy” apeluje Tadeusz Stela, kandydat na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej

„Razem Budujemy Przyszłość Naszej Gminy” apeluje do Mieszkańców Kalwarii Zebrzydowskiej kandydat na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej Tadeusz Stela.

 

Drodzy Mieszkańcy Kalwarii Zebrzydowskiej, dziś pragnę podzielić się z Wami moją wizją przyszłości naszej gminy oraz prosić o Wasze wsparcie i zaufanie w nadchodzących wyborach na burmistrza. Jestem głęboko związany z naszą społecznością oraz widzę ogromny potencjał naszej gminy do rozwoju i postępu. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć wyjątkowy materiał wideo prezentujący piękno naszej gminy, a także stawiający przed nami wyzwania i możliwości.

„Patrząc w przyszłość, widzę Kalwarię jako dynamiczne miejsce pełne możliwości dla wszystkich” – te słowa oddają esencję mojej wizji. Chcę, abyśmy jako społeczność byli otwarci na innowacje i gotowi wspierać rozwój naszej gospodarki lokalnej. Wierzę w siłę lokalnego biznesu i dlatego będę aktywnie wspierać naszych przedsiębiorców, pomagając im w kreowaniu warunków do rozwoju i ekspansji.

Duże znaczenie przywiązuję również do dostępności wysokiej jakości edukacji oraz bogatej oferty kulturalnej, która będzie inspiracją dla nas wszystkich. Razem możemy uczynić Kalwarię jeszcze lepszym miejscem do życia i pracy dla nas wszystkich.

Drodzy wyborcy, stwórzmy Kalwarię, która będzie miejscem przyjaznym dla mieszkańców, przedsiębiorców i całej społeczności. Dziękuję za Waszą uwagę i zaangażowanie. Wierzę, że wspólnymi siłami osiągniemy wielkie rzeczy dla naszej wspólnoty. Dlatego proszę Was o wsparcie i zaufanie, abyśmy mogli razem wprowadzić pozytywne zmiany i budować lepszą przyszłość dla Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Więcej informacji można uzyskać na moim profilu kandydata: https://www.facebook.com/TadeuszStela
 
Zachęcam do obejrzenia kolejnego spotu wyborczego:

(Materiał Wyborczy  KKW Przyszłość Dla Społeczeństwa)

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x