Program stypendialny „Musicie od siebie wymagać”

Stowarzyszenie im. Świętego Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zachęca dzieci i młodzież z terenu Gminy Kalwaria Zebrzydowska, do udziału w programie stypendialnym „Musicie od siebie wymagać”. Program przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych (klasy IV – VIII), którzy są zameldowani na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Stypendium ma trafić do zdolnej, utalentowanej młodzieży i dzieci z rodzin o niskich dochodach. Prawo zgłaszania kandydatów do stypendium mają: rodzice bądź opiekunowie prawni, placówki oświatowe oraz członkowie Stowarzyszenia.

Przekazanie stypendiów nastąpi 22 października, w liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II podczas Gali Laureatów o godz. 17:15 w Sali Widowiskowej CKSiT, przy ul. Niemczynowskiego 3. Następnie odbędzie się koncert Lidii Jazgar i Jacka Dewódzkiego „Ale nam się wydarzyło” – wstęp na koncert bezpłatny!

 

Wypełnione wnioski o przyznanie stypendium wraz z wymaganymi załącznikami należy składać drogą elektroniczną na adres – sjp2pk@gmail.com do 16 października 2022 r.

Więcej informacji można znaleźć na www.facebook.com/stowarzyszenieswjp2pk www.kalwaria-zebrzydowska.pl

Do wydrukowanego wniosku o przyznanie stypendium należy dołączyć obowiązkowo następujące załączniki:
– kserokopia świadectwa z minionego (poprzedniego) roku szkolnego,
– kserokopie dyplomów i wyróżnień (z bieżącego i minionego roku szkolnego).

 

Na realizacje Programu Stypendialnego „Musicie od siebie wymagać”, Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, otrzymało dotacje z Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x