Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów na wójtów i burmistrzów w powiecie Wadowickim

Prawo i Sprawiedliwość na briefingu zorganizowanym na wadowickim rynku, przedstawiło swoich kandydatów na najważniejsze funkcje w powiecie wadowickim.

Prawo i Sprawiedliwość na briefingu zorganizowanym na wadowickim rynku, przedstawiło swoich kandydatów na najważniejsze funkcje w powiecie wadowickim.

W środę (29 sierpnia), na wadowickim rynku o godz. 11:00 poseł na Sejm RP Jarosław Szlachetka (Przewodniczący Obwodowego Zespołu Samorządowego PiS nr 4) dokonał prezentacji 9 kandydatów na stanowiska burmistrzów i wójtów gmin w powiecie wadowickim. W prezentacji towarzyszyli mu poseł Marek Polak oraz Na burmistrzów będą kandydować: Tadeusz Stela – w Kalwarii Zebrzydowskiej, Bartosz Kaliński w Wadowicach i Krzysztof Kubień w Andrychowie. O stanowiska wójtów będą ubiegać się: Tadeusz Łopata w Lanckoronie, Szymon Duman w Stryszowie, Jan Szewczyk w Mucharzu, Mateusz Wełna-Kozioł w Brzeźnicy, Kazimierz Jachimczyk w Wieprzu. W Spytkowicach PiS poprze obecnego wójta Mariusza Krystiana, który startuje z niezależnego komitetu. Prawo i Sprawiedliwość prowadzi jeszcze rozmowy z kandydatem, który będzie startować w Tomicach i zostanie on przedstawiony w późniejszym terminie.

To ludzie sprawdzeni i godni zaufania, którzy przedstawią mieszkańcom konkretne programy wyborcze. Będziemy ich wspierać. Prawo i Sprawiedliwość udowodniło, że potrafi wypełniać swoje zobowiązana wyborcze i składa obietnic bez pokrycia – mówił poseł Jarosław Szlachetka.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x