Policyjna akcja ” Alkohol i Narkotyki” w powiecie wadowickim

9 czerwca br. funkcjonariusze z wadowickiej drogówki, przeprowadzili na terenie powiatu nasilone działania policyjne w ramach akcji „Alkohol i Narkotyki”, podczas których przeprowadzono 1516 badań na trzeźwość i 2 badania dotyczące zawartości narkotyków. Ujawniono 3 nietrzeźwych kierujących i 1 kierującego pod wpływem środków odurzających.

9 czerwca br. funkcjonariusze z wadowickiej drogówki, przeprowadzili na terenie powiatu nasilone działania policyjne w ramach akcji „Alkohol i Narkotyki”, podczas których przeprowadzono 1516 badań na trzeźwość i 2 badania dotyczące zawartości narkotyków. Ujawniono 3 nietrzeźwych kierujących i 1 kierującego pod wpływem środków odurzających.

Pijani kierowcy stwarzają ogromne niebezpieczeństwo dla siebie i innych uczestników ruchu, a jazda samochodem pod wpływem alkoholu to kompletny brak odpowiedzialności.  Nawet niewielka ilość alkoholu w organizmie wpływa na koncentrację i refleks, mogąc skutkować nieodwracalnymi konsekwencjami.

W związku z powyższym 9 czerwca br. funkcjonariusze z wadowickiej drogówki, przeprowadzili na terenie powiatu nasilone działania policyjne w ramach akcji „Alkohol i Narkotyki”, których głównym celem jest eliminowanie z ruchu, kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Podczas działań w których uczestniczyło 14 funkcjonariuszy, przeprowadzono 1516 badań na trzeźwość i 2 badania dotyczące zawartości  narkotyków.  Policjanci ujawnili 3 nietrzeźwych kierujących i 1 kierującego pod wpływem środków odurzających.  Mundurowi zatrzymali dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami.

Przypominamy kolejny raz, że pijany kierowca swoim zachowaniem stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także innych uczestników ruchu. Prosimy o rozwagę.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x