Mistrzostwa Polski Młodzików (U14) z Kalwaryjskim akcentem

Kolejnych powodów do radości dostarczyła nam Alicja Goczał (rocznik 2007), zawodniczka niespodziewanie wywalczyła ZNAKOMITE 8-me miejsce w Mistrzostwa Polski Młodzików (U14), które odbyły się 9 czerwca br w Katowicach.

Kolejnych powodów do radości dostarczyła nam Alicja Goczał (rocznik 2007), zawodniczka niespodziewanie wywalczyła ZNAKOMITE 8-me miejsce w Mistrzostwa Polski Młodzików (U14), które odbyły się 9 czerwca br w Katowicach. Jest to kolejny wielki sukces Alicji, jej trenera Felixa Frasia oraz SKS Grass-Hopper Kalwaria. Alicja szła jak burza pokonując po drodze kolejne starsze i bardziej doświadczone od siebie zawodniczki.

W turnieju dziewcząt wzięły udział nasze dwie debiutantki Ania Długosz(2007), oraz Wiktoria Gibas (2006). Ania zajęła wybitne 63 miejsce, co jest wspaniałym wynikiem, gdyż zostawiła za sobą wiele dłużej trenujących od niej zawodniczek. Wiktoria uplasowała się na 99 miejscu.

W szpadzie chłopców startował Ireneusz Filek (2005) oraz Szymon Wodniak (2006). Irek przegrał walkę o wejście do finałowej 8, a Szymek o pierwszą 32 turnieju. Warto dodać, że Szymon dopiero wrócił po kontuzji (złamany paluch u nogi). Wyników serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wielkich sukcesów!

   

 

fot. Szermierka Kalwaria

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x